Випусники тренерських курсів отримали дипломи
^

Випусники тренерських курсів отримали дипломи

327
Випусники тренерських курсів отримали дипломи

Президент Федерації футболу України вручив тренерські дипломи групі фахівців, які пройшли навчання в Центрі ліцензування ФФУ.

У п’ятницю, 30 жовтня, завершилось навчання тренерів за програмою «А+В»-диплому УЄФА для гравців з тривалим стажем. Цього дня відбулися фінальні іспити та пройшла урочиста церемонія вручення дипломів.

У Будинку футболу фахівці отримали ліцензії з рук президента Федерації футболу України Андрія Павелка.

Цього разу тренерські дипломи отримали 23 спеціалісти, які успішно склали іспити, а у трьох – Даріо Срни, В’ячеслава Шевчука та Анатолія Тимощука – екзамени будуть пізніше, у зв’язку з зайнятістю у офіційних матчах своїх клубів.

У своїй вітальній промові Андрій Павелко висловив сподівання, що Україна отримала чергову чудову плеяду молодих спеціалістів, які своєю працею допоможуть вітчизняному футболу вийти на новий рівень. «Ви всі – сильні особистості, котрі пройшли дуже серйозні курси у наших чудових викладачів та отримали можливість вийти на новий формат своєї роботи у футболі, змінивши статус гравця на тренерську професію. Принагідно, хочу подякувати нашому науковому тренерському центру за надану вам можливість пройти цей курс та отримати нові знання. Впевнений, український футбол отримав нову плеяду молодих та сильних фахівців, які допоможуть йому розвиватися та рухатися вперед. Знаю, що футбол – не просто частина, а, напевно – все ваше життя. Свій ігровий досвід, набуті нині знання та впевненість у завтрашньому дні ви маєте передавати своїм підопічним, адже в цей непростий для країни час у ваших руках доля цілого покоління українського футболу. Бажаю вам не зупинятися на досягнутому, постійно вдосконалюватися та розвиватися. Запевняю, що Федерація футболу України на цьому шляху буде вашим помічником та партнером. Тому хочу привітати вас не тільки з успішним завершенням навчання та отриманням дипломів, а й з можливістю відкрити нову сторінку в історії українського футболу», - відзначив президент ФФУ.

Читайте также: "Динамо" відповіло ФФУ: уболівальники не мають агресивних намірів

В свою чергу, екс-гравець збірної України, а нині – помічник Мирона Маркевича у дніпропетровському «Дніпрі» Володимир Єзерсьский від імені випускників подякував особисто Андрію Павелку, Федерації футболу України та викладачам Центру ліцензування, запевнивши, шо він та його колеги зроблять усе, аби систематизувати і збалансувати отриманні знання та донести їх до своїх підопічних.

У церемонії також взяли участь перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, голова Центру ліцензування Валерій Шамардін та заслужені тренери України Йожеф Сабо і Сергій Морозов.

Список тренерів:

Бабич Костянтин Миколайович

Березовчук Андрій Володимирович

Валяєв Сергій Валентинович

Войнаровський Роман Васильович

Голоколосов Олександр Олександрович

Зуб Роман Іванович

Єзерський Володимир Іванович

Ільницький Тарас Іванович

Калініченко Максим Сергійович

Коновальчук Володимир Дмитрович

Куслій Артем Володимирович

Лавриненко Сергій Дмитрович

Лобас Володимир Демидович

Мелащенко Олександр Петрович

Миколаєнко Юрій Петрович

Нагорняк Сергій Миколайович

Призетко Олександр Сергійович

Рева Віталій Григорович

Столовицький Ігор Михайлович

Тлумак Андрій Богданович

Шандрук Олег Миколайович

Шацьких Максим Олександрович

Шершун Богдан Миколайович

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме