Анатолий Тимощук: "Я не такой, как все"
^

Анатолий Тимощук: "Я не такой, как все"

382

Анатолий Тимощук: "Я не такой, как все"
Фото - eurosport.ru

Капітан збірної України і пітерського «Зеніту» Анатолій Тимощук розповів в ефірі програми «Моя гра» з Аллою Бублій де зберігає сітку зрізану з воріт «Вемблі» після фіналу Ліги чемпіонів, і чому не привіз виграний Кубок до України.

- Анатолій, ти виграв Лігу чемпіонів. Важаеш себе особливою людиною?

-Ні. Я можу сказати, що я не такий як всі. Ліга чемпіонів - це була моя мрія до якої я йшов. І я сам цього досяг.

-Хотілося зіграти у фіналі?

-Так. Я зіграв у попередньому фіналі 120 хв. І ми програли. Тому не знаєш, що краще – зіграти і програти, чи навпаки, не зіграти і виграти.

- А де та сітка, яку ти зрізав?

- Дома лежить. Шматочок відрізав в музей «Баварії, ще один кусочок попросив Жером Буатенг, і так половину пороздавав. Ще залишилось, можу і вам шматочок привезти.

- А де ти ножиці взяв?

- З ними така історія вийшла. Спочатку запропонував цю ідею Ріберіі та Алаба, які стояли поруч. Але вони її сприйняли не дуже добре. Тоді я попросив принести ножиці масажиста. Я вважаю, це, дійсно, хороша пам'ять.

- Копію Кубка зробив собі?

- Так. Стоїть у Луцьку.

- З ким із футболістів «Баварії» підтримуєш найближчі стосунки?

- При зустрічі теплі стосунки у нас з Франком Рібері. Переписуюсь з Мануелем Нойєром, Арьєном Робенном, Томасом Мюллером. Якщо мені щось потрібно або привітати, я без проблем можу будь-якому футболісту послати смс.

- У гравців, які виграли Лігу чемпіонів є можливість привезти Кубок на Батьківщину. В тебе така можливість була? Чому ти не привіз?

-Я говорив про це з «Баварією». Але там була дуже велика черга. Потрібно було займати за 5 років.

-Чому з «Баварії» ти перейшов в «Зеніт»?

- «Зеніт» для мене важливий клуб. Коли я залишав цей клуб, вболівальника дуже палко і тепло мене провождали. Сказав їм, якщо в мене буде можливість - я повернусь.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме