Игорь Кривенко: "Карпаты" и "Олимпик" давно подготовились к кризису"

Игорь Кривенко: "Карпаты" и "Олимпик" давно подготовились к кризису"

159
Игорь Кривенко: "Карпаты" и "Олимпик" давно подготовились к кризису"
Фото - olimpik.com.ua

Агент ФІФА Ігор Кривенко ділиться остаточними враженнями про зимовий трансферний період-2015.

Щось нове впродовж 2015-го… Із певної точки зору, вікно переходів іще не зачинено. Адже, за регламентом, вільні агенти можуть будь-якої миті дозаяви-
тися…

Якщо резюмувати: майже всі клуби живуть згідно з реаліями, урізають бюджети, переводять зарплати на гривні. Мабуть, винятків тільки два — «Карпати» й «Олімпік», які, скажімо так, зуміли ще раніше підготуватися до нинішньої ситуації. Там, по-перше, зарплати вже давно йшли в національній валюті, по-друге, ті зарплати в них невеликі, тому їм не було потреби займатись «утряскою» балансу доходів-розходів.

Гадаю, нинішня ситуація — надовго, тобто наш футбол найближчими роками переживатиме непростий період.

Про перехід Симініна… «Ворскла» запропонувала більше, ніж «Волинь», усе просто. Чому наші футболісти, навіть у такий складний час, домагаються хороших зарплат? Треба розуміти, що кризу сьогодні переживаємо ми з вами, а професіональні футболісти, котрі раніше отримували зарплати в доларах і мають відповідні заощадження… не хочу продовжувати, самі додумайтесь. Очевидно, багатьом із них для «витверезіння» потрібно більше часу. Потрібно, аби вони якийсь період не грали.

Про перехід Політила й Польового… «Дніпро» має багатьох футболістів на контракті. Деякі з них не потрапляють не тільки в основу, а навіть у заявкову 18-ку. Тобто вони не грають, але зарплати отримують. Навіщо їх тримати? Тому логічно було віддати їх в оренду в Луцьк, де вони стовідсотково гратимуть, допомагаючи команді досягти певних цілей.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров