Олег Саленко: "Генгам" не умеет играть в атаке"

Олег Саленко: "Генгам" не умеет играть в атаке"

127
Олег Саленко: "Генгам" не умеет играть в атаке"
Фото - fcdynamo.kiev.ua

Колишній гравець київського «Динамо», а нині - тренер аматорської команди «Тайгер» з Київщини Олег Саленко, поділився своїми враженнями про матч «Генгам» - «Динамо».

- Поділіться враженнями про матч.

- Двояке враження, бо спочатку почали добре і забили м'яч, потім видалення Ярмоленка там було, друге заслужене. Другий тайм команді довелося перебудовуватися і враховуючи те, , що вже два гравці зламалося і замін немає. Ще добре, що такий рахунок утримали, тому, що є можливість вдома відігратися, але багато питань до цих двох вилучень, тому, що звичайно команді важко грати, та й тим більше травми. Зараз вже говорять, , що Ленс може грати наступну гру, але навіщо тоді йти з поля теж незрозуміло.

- Не зовсім вдалий старт сезону…

- Ну, звісно. Ще й команда не така сильна. Я знав, що вона більше грає від захисту і за рахунок контратак, а тут показали, що ще не вміють поки грати в атаці, тому, що треба було короткими проходити, а пішли одні навіси. Треба робити висновки і домашню гру вже грати відповідно в інший футбол.

- Які тепер шанси у «Динамо» на вихід у наступний етап Ліги Європи, якщо вважати, що, як мінімум, троє гравців основи пропустять матч-відповідь у Києві…

- Треба знаходити оптимальний склад і в першому таймі не так ризикувати, а потім вже пробувати грати в два нападники. Тому що тут вже втрачати нічого. В принципі, необхідно забити один м'яч всього. Команда не з грандів європейського футболу. Необхідно буде грати більш агресивно, скажімо так, і хлопці це розуміють, після такої гри, яку їм належало зіграти. Добре, що другий тайм витримали. Зараз вже необхідно налаштовуватися. Усього тиждень. Необхідно лізти в атаку, перший тайм спокійніше грати, а в другому вже втрачати нічого - проходити необхідно. Скажімо, це вже чисто психологічно

- Чи можна сказати, що Ярмоленко і Беланда антигерої матчу?

- Звичайно, можна. Ми вже скільки разів говоримо про ці моменти, гравці різні у нас були – той же Хачеріді. Французи, іспанці - вони всі провокують на те, щоб гравці відповідні дії зробили, зараз це дуже суворо карається, як ми бачимо, і не тільки на прикладі «Динамо», а й в інших матчах європейських. Особливо - англійський футбол. Там якщо жорстко грається, то нічого страшного, а от удар у відповідь - це відразу червона картка і це треба розуміти. Зараз ці всі думки необхідно залишити в стороні, зробити висновки і готуватися до наступної гри, просто-на-просто.

- Тепер «Генгам» можна вважати фаворитом?

- Ні. Тому, що один м'яч, все-таки, «Динамо» забило на виїзді. Кияни будуть грати вдома, є можливість відіграватися і все інше.

- Як Ви вважаєте, гравці «Генгама» знають, що таке «fair play»?

- «Fair play» - це коли порушення правил і потім припиняється матч, а гра, коли вже судді судять, - це зовсім інше.

- Яку оцінку суддя отримає?

- Судді особливо вироку й не буде, тому, що є можливість йому призначити, враховуючи те, що він показав не на порожньому місці карти, лише маленьку догану. Удар у відповідь – однозначна червона картка. Особливого покарання йому не буде.

Ігор Гусаков

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров