Курсы тренеров в Турции: интересные упражнения Шевченко

Курсы тренеров в Турции: интересные упражнения Шевченко

164
Курсы тренеров в Турции: интересные упражнения Шевченко
Фото - prosport-ru.tsn.ua

З 1 по 8 лютого в Анталії (Туреччина) проходила п'ята сесія навчання тренерів за програмою «PRO»-диплом УЄФА. До складу групи увійшли десять тренерів, включаючи таких відомих у минулому футболістів, як Андрій Шевченко, Дмитро Михайленко, Сергій Федоров та Василь Сачко. Завданнями п'ятого семестру було проведення тренувального заняття, презентації тактичної системи гри з описом її сильних і слабких сторін, а загального аналізу діяльності команд високого рівня.

Навчальна група побувала на матчах за участю російського «Рубіна» та казахського «Тоболу» (аналіз індивідуальної тактики гри у захисті і атаці кожного футболіста); полтавської «Ворскли» і польського «Руху» (розбір групових взаємодій футболістів); російського «Рубіна» та польської «Вісли» (розбір командних тактик). Крім того, учасники сесії побували на тренуванні за участю головного тренера «Ворскли» Василя Сачка, ознайомившись з принципами проведення командного навчально-тренувального заняття.

Курсы тренеров в Турции: интересные упражнения Шевченко - изображение 1За результатами проведених практичних занять, хлопці визначилися з особливостями реалізації тактики на гру (індивідуальної, групової, командної), надали рекомендації та оцінку командним взаємодіям, удосконаливши свій рівень тактичної підготовки.

«У нас було багато цікавих дискусій. Шевченко - фахівець, який володіє хорошою методикою, оскільки працював з тренерами світового рівня - Валерієм Лобановським, Жозе Моурінью, Карло Анчелотті. Це все наклало відбиток на нього. Андрій підбирав цікаві вправи, уміло керував групою, але в той же час був командним слухачем і брав активну участь у дискусіях», - зазначив заступник технічного директора Федерації футболу України Віктор Догадайло.

З 16 по 19 березня в Києві відбудеться шоста і заключна сесія навчання тренерів, на якій відбудеться захист дипломних робіт та отримання заповітних тренерських ліцензій.

Список тренерів:

1. Валерій Богданець

2. Ігор Йовічевіч

3. Айдин Касумов

4. Юрій Куліш

5. Олег Лещинський

6. Дмитро Михайленко

7. Едуард Павлов

8. Василь Сачко

9. Сергій Федоров

10. Андрій Шевченко

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров