Маркиян Лубкивский не будет бороться за пост президента ФФУ

Маркиян Лубкивский не будет бороться за пост президента ФФУ

129

Автор:
Маркиян Лубкивский не будет бороться за пост президента ФФУ
Фото - svoboda.org

Радник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський не буде приймати участь у виборах президента ФФУ. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

- Поза усіма справами, якими я сьогодні опікуюся у Службі безпеки України, прийшов час присвятити цей пост футболу, а точніше, інформації, яка вже з десяток днів гуляє інформаційним простором щодо мого кандидування на посаду президента Федерації футболу України.

Отже, дозвольте розставити усі крапки над "і".

Перш за все, хочу подякувати футбольній громадськості Франківська і Волині, які висунули мене кандидатом в президенти ФФУ, а усім, хто мені писав, телефонував, пропонував допомогу, закликаючи і заохочуючи поборотися за перше футбольне крісло в країні. Дякую кожному за мужність, щирість і підтримку - я це дуже ціную.

Сьогодні я з приємністю згадую час, коли працював у великій команді UEFA і ФФУ, організовуючи спільно з сотнями колег, футбольних фахівців, волонтерами найбільше футбольне свято континенту - фінальну частину Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012. Ще нескоро Україна переживатиме таке спортивне піднесення, ейфорію від футболу, єднання, гордість... Ця незабутня подія подарувала мені унікальні знання, безліч нових друзів, незабутні враження...

Безумовно, що досвід Євро-2012 міг би стати хорошим підгрунтям для успіху на виборах, як і моя найкраща в світі команда, яка, знаю, чекала на сигнал до роботи...

Але настав час заспокоїти пресу, потішити стривожених конкурентів(а) і, мабуть, засмутити тих, хто бачив мене керівником українського футболу, повідомивши, що я не буду висувати свою кандидатуру на посаду президента ФФУ і боротися за неї!

Україна переживає сьогодні найважчі часи у своїй новітній історії. Обов'язком кожного з нас є робити власний внесок у перемогу над ворогом, повернення миру в нашу країну, безповоротну інтеграцію в європейський і євроатлантичний простір. Саме так я бачу і своє завдання як радника Голови СБУ.

А щоб займатися футболом ще час прийде! "По війні, о шостій годині вечора", - як домовлялися Швейк з Водічкою у знаменитому романі Гашека.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров