Виктор Вацко: "Не удивлюсь, если какой-то клуб Премьер-лиги снова исчезнет"

Виктор Вацко: "Не удивлюсь, если какой-то клуб Премьер-лиги снова исчезнет"

104

Автор:
Виктор Вацко: "Не удивлюсь, если какой-то клуб Премьер-лиги снова исчезнет"
Фото - nashaliga.com.ua

Известный комментатор Виктор Вацко поделился своим мнением о правильной стратегии «Карпат», который выбрал путь на омоложение, а также высказался в целом о перспективах украинского футбола.

«З першою командою Карпат зараз на зборі в Туреччині працює ціла група молодих футболістів. Є дуже цікаві. Є ті, кому вже час вистрелити. Для них це фантастичний шанс заявити про себе і потрапити до елітного дивізіону українського футболу. І «Карпати», на мій погляд, діють стратегічно абсолютно вірно, даючи своїй молоді таку можливість. І це десь обмежує клуб у трансферній роботі.

Наш футбол зараз переживає початок процесу перезавантаження. Стабільності (насамперед фінансової) найближчим часом я б не очікував. Не здивуюсь, якщо ми знову залишимось без когось із представників елітного дивізіону.

І в цій ситуації для наших клубів, на мій погляд, дуже правильно і грамотно награвати своїх молодих вихованців. Давати їм шанс, досвід, ігрову практику у великому футболі. При цьому не абстрагуючись від результату. Все ж, як не крути, рівень чемпіонату у нас понизився. І ресурсу, якого десь було недостатньо раніше, цілком може вистачити зараз. Тим більше, що
у «Карпатах» достатньо досвідчених футболістів. Хоча заслужені львівські футбольні люди у своїх інтерв'ю, наче мантру, торочать про "молоду команду", середній вік основного складу Карпат - 25 років. Молоді є у кого вчитися, є з кого брати приклад. Це теж сприяиме її прогресу і результатам команди у майбутньому.

Над можливими трансферами «Карпати» працюють. Центрфорвард залишається дуже актуальною позицією для підсилення. Про Гурулі я нічого не чув. Про Федорчука чув. І мова не про оренду.», - написал Вацко на своей конференции на сайте MatchDay.ua.

С другими трансферными новостями вы можете ознакомиться в специальном разделе FootBoom.com.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров