"Волинь" провела "двосторонку" (Фото)

"Волинь" провела "двосторонку" (Фото)

189
"Волинь" провела "двосторонку" (Фото)
Фото - fcvolyn.net

Хороша сонячна погода, смарагдовий килим тренувального поля у Дачному стали запорукою гарного настрою з яким накинулися одна на одну дві «салатові» та «сині». Грали, до слова, 12 на 12, а судді, якими були тренери команди намагалися не переобтяжувати спаринг зайвими зупинками гри.

«Салатових» представляв основний склад «хрестоносців» і в першому таймі вони заледве не знесла з поля «синіх».

Відкрив рахунок Маріотто – Даніло втік від захисту на «побачення» з Артемом Кичаком й переграв його у ближньому бою – 1:0. Потім настав час активного в грі Мемешева. Редван двічі вміло розпоряджався м’ячем – 3:0.

У другому таймі «сині» зібралися й Дмитро Козьбан двічі вдало зіграв на добиванні. Остаточний результат двостороннього спарингу – 3:2 на користь «основи».

Підготовка лучан до виїзду на перший турецький збір триває у плановому режимі. Команда бігає кроси, займається у тренажерці, аеробікою та в басейні.

"Волинь" провела "двосторонку" (Фото) - изображение 1"Волинь" провела "двосторонку" (Фото) - изображение 2"Волинь" провела "двосторонку" (Фото) - изображение 3"Волинь" провела "двосторонку" (Фото) - изображение 4"Волинь" провела "двосторонку" (Фото) - изображение 5
Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров