Главная Украинские Общие новости "Волинь" провела "двосторонку" (Фото)
^

"Волинь" провела "двосторонку" (Фото)

640
"Волинь" провела "двосторонку" (Фото)
Фото - fcvolyn.net

Хороша сонячна погода, смарагдовий килим тренувального поля у Дачному стали запорукою гарного настрою з яким накинулися одна на одну дві «салатові» та «сині». Грали, до слова, 12 на 12, а судді, якими були тренери команди намагалися не переобтяжувати спаринг зайвими зупинками гри.

«Салатових» представляв основний склад «хрестоносців» і в першому таймі вони заледве не знесла з поля «синіх».

Відкрив рахунок Маріотто – Даніло втік від захисту на «побачення» з Артемом Кичаком й переграв його у ближньому бою – 1:0. Потім настав час активного в грі Мемешева. Редван двічі вміло розпоряджався м’ячем – 3:0.

У другому таймі «сині» зібралися й Дмитро Козьбан двічі вдало зіграв на добиванні. Остаточний результат двостороннього спарингу – 3:2 на користь «основи».

Підготовка лучан до виїзду на перший турецький збір триває у плановому режимі. Команда бігає кроси, займається у тренажерці, аеробікою та в басейні.

"Волинь" провела "двосторонку" (Фото) - изображение 1"Волинь" провела "двосторонку" (Фото) - изображение 2"Волинь" провела "двосторонку" (Фото) - изображение 3"Волинь" провела "двосторонку" (Фото) - изображение 4"Волинь" провела "двосторонку" (Фото) - изображение 5
. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
06 июня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения