FootBoom ⚽ Украинские Общие новости Виктор Вацко: "Чигринский был интересен "Днепру"
^

Виктор Вацко: "Чигринский был интересен "Днепру"

1192

Автор
Автор: FootBoom.com
Виктор Вацко: "Чигринский был интересен "Днепру"
Фото - 1927.kiev.ua

Известный телекомментатор Виктор Вацко на своей конференции на сайте matchday.ua высказал свое мнение относительно происходящего на данный момент на украинском трансферном рынке.

О Балажице: «Поки що у процесі пошуку нового клубу. Думаю, що процес цей не буде тривалим, враховуючи футбол, який Грегор демонстрував у Карпатах в останні півтора сезону».

О Хавьере: «Враховуючи інформацію про суттєве скорочення бюджету «Металіста» та серйозні борги, що стосуються підйомних та бонусів, перед гравцями, я б не дуже розраховував на те, що Хав'єр продовжить кар'єру у «Металісті». Хіба що буде жевріти надія на те, що перед ним усі заборогованості клуб закриє».

О Зеневе: «Наскільки я розумію, Сергій, віддавши багато років Львову, хотів змінити обстановку. Він завжди дивився у бік Європи. Думаю, і надалі прагнутиме продовжити кар'єру в одній із країн Євросоюзу. Я був би дуже радий, якби Зеньов знову одягнув футболку «Карпат» - він став би посиленням для цієї команди. Але, скажу чесно, не вірю у такий перебіг подій».

О трансферных планах «Днепра»: «Тарас Михалик у трансферні плани «Дніпра», наскільки мені відомо, не входив. Що стосується Діми Чигринського, то «Дніпру» він був цікавий. Але на даний момент ситуація така, що у «Дніпрі» його не буде. Підкреслю словосполучення "НА ДАНИЙ МОМЕНТ".

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения