Володимир Мариновський: "Не буду балотуватися на посаду президента ФФУ"

Володимир Мариновський: "Не буду балотуватися на посаду президента ФФУ"

381
Володимир Мариновський: "Не буду балотуватися на посаду президента ФФУ"
Фото - theballsports.com

Віце-президент ФФУ та голова Тернопільської обласної федерації футболу Володимир Мариновський заявив, що не має наміру балотуватися на посаду президента ФФУ. Про це він розповів журналістам «Номер один», підбиваючи підсумки конгресу Федерації футболу України.

– 16 конгрес ФФУ відкрився і майже одразу закрився. А все тому, що виконкомом федерації прийнято рішення про проведення позачергового 17-го звітно-виборчого конгресу ФФУ. Цьому передувала відповідна кількість звернень колективних членів ФФУ (понад 2/3 від загального складу). Я був одним із тих, хто настоював на тому, щоб було прийнято вищезазначене рішення саме на виконкомі, щоб знизити градус, який нині є у футбольній громадськості, та показати людям, що ми готові піти на все, щоб футбол в Україні розвивався. Таке рішення після довгих дискусій було ухвалено одноголосно. Тим самим 6 березня 2015 року відбудеться звітно-виборчий конгрес, на якому власне й обиратимуть нового голову ФФУ, – розповів Володимир Мариновський.

За словами Володимира Миколайовича, вже визначено попереднє коло осіб, які висуватимуть свої кандидатури на посаду президента ФФУ.

– Я думаю, що кандидатів буде багато. Знаю, що вже є два-три найреальніші з них. Це, в першу чергу, віце-президент ФФУ Андрій Павелко та президент Прем’єр-ліги Віталій Данілов. Не виключаю, що Київська міська федерація футболу висуватиме свого голову – Ігоря Кочетова, а західні області – когось зі своїх, – зазначив пан Мариновський.

На уточнююче запитання, чи є амбіції особисто у Володимира Мариновського як віце-президента ФФУ посперечатися за посаду керівника всього українського футболу, той відповів: «Я не буду подавати свою кандидатуру на посаду президента ФФУ. Не те, що я безамбіційний чоловік, але прекрасно розумію, яка це величезна відповідальність. Разом з тим, безперечно, буду претендувати на одне з місць у керівних органах федерації. Мінімум – члена виконкому. Самокритично підходжу до себе, але думаю, що я один із тих, хто буде у новій команді, яка прийде до керівництва українським футболом».

Також пан Мариновський розповів, що як би не завершилися вибори президента, в регіонах, в тому числі і в Тернополі, реалізовуватимуть програму будівництва стадіонів стандартних розмірів зі штучним покриттям.

– Відмінивши рішення виконкому про будівництво ФОКу для збірних України різних вікових груп у Вишгороді (Київщина), іншим погодили зведення у кожній регіональній федерації футбольного стадіону зі штучним покриттям (110 х 72 м). Усі члени виконкому настоювали на тому, щоб кандидати, які балотуватимуться на посаду президента ФФУ, до цього питання не поверталися, а продовжували роботу з будівництва цих стадіонів, – зауважив Володимир Мариновський.

Голова ТОФФ вже кілька разів зустрічався з міським головою Тернополя, з яким було попередньо погоджено, що такий стадіон зводитиметься в парку «Топільче» за торговим комплексом «Орнава» на площі 1,2 га. Вартість проект становитиме близько 230 тис. євро. При цьому однією з умов УЄФА, яка власне виділяє кошти для реалізації цього проекту, є те, що землю під стадіоном місто має передати обласній федерації футболу в дострокову безоплатну оренду (орієнтовно на 49 років).

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форуме Обновить