Главная Украинские Общие новости "Мушкетери" Кварцяного: 25 років після великої перемоги (+відео)
^

"Мушкетери" Кварцяного: 25 років після великої перемоги (+відео)

595
"Мушкетери" Кварцяного: 25 років після великої перемоги (+відео)
Фото - fcvolyn.net

Цієї осені минуло 25 років з часу великої перемоги луцької «Волині» у чемпіонаті СРСР. 20 жовтня 1989 року лучани за переповнених трибун «Авангарду» розбили миколаївський «Суднобудівник» 3:0 і здобули золоті медалі в українській зоні союзного чемпіонату другої ліги. Жорстка боротьба тривала того сезону у 52 матчах, але лучани показали і витривалість, і стабільність гри, і класне шоу для своїх вболівальників, і дотримання класичного принципу «один за всіх і всі за одного». Відтак, мало було матчів, коли «Авангард» не заповнювався глядачами вщерть…

У жовтні «Волинь» виграла чемпіонат, а в грудні у кінотеатрі «Промінь» (у ті роки – «Москва») відбулося віншування переможців. Під щирі оплески переповненої зали нагороджував команду Кварцяного тогочасний голова Федерації футболу УРСР Микола Фоміних. Золоті медалі отримали капітан «Волині» Володимир Антонюк, футболісти Раймонд Лайзан, Михайло Бурч, Олег Федюков, Іван Польний, Геннадій Шухман, Арманд Зейберліньш, Анатолій Раденко, Микола Слука, Володимир Дикий, Павло Філонюк, Андрій Федецький, Володимир Мозолюк, Сергій Ковальов, Володимир Гащин, Володимир Мартинюк, Роман Крищишин, а також наставники Віталій Кварцяний, Анатолій Барабасевич та Олексій Єщенко.

Цими днями на «Авангарді» знову зібралися гравці тієї великої команди 1989 року, перемога якої фактично увела Луцьк у когорту кращих команд вже незалежного українського футболу. Наші ветерани - а серед них дуже багато діючих тренерів різних команд клубу - згадали події 25-річної давнини, відбулося фотографування та неформальна зустріч гравців та адміністрації «золотої команди-1989».

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме