Стали відомі учасники XII турніру з футболу пам’яті Валерія Лобановського

Стали відомі учасники XII турніру з футболу пам’яті Валерія Лобановського

177
Стали відомі учасники XII турніру з футболу пам’яті Валерія Лобановського
Фото- fcdynamo.kiev.ua

Став відомий склад учасників XII міжнародного турніру з футболу пам’яті Валерія Лобановського, який проходитиме 20-21 у місті Києві та Київській області. У престижному міжнародному турнірі, який проводиться в Україні з 2003 року, візьмуть участь національні молодіжні збірні команди Ірану U-20, Молдови U-21, України U-21 та України U-20.

На українських вболівальників чекають два дні захоплюючого футболу, протягом яких команди Ірану U-20, Молдови U-21, України U-21 та України U-20 поміряються між собою силами на стадіонах Динамо ім. В. Лобановського та НТК ім. В. Баннікова у Києві, а також «Колос» у Борисполі.

20 травня на стадіоні «Колос» відбудеться матч-відкриття змагань, в якому зустрінуться збірні України U-20 та Ірану U-20 (початок матчу − о 13:00). У Києві позмагаються команди України U-21 та Молдови U-21 (16:00). 21 травня на НТК ім. В. Баннікова пройде матч за третє місце (15:00), а на стадіоні Динамо ім. В. Лобановського відбудеться фінал турніру (16:00).

Згідно з регламентом турніру, якщо після завершення основного часу матчів турніру команди заб’ють однакову кількість м’ячів або рахунок залишиться не відкритим − 0:0, додатковий час не призначається. Переможець визначається за серією післяматчевих пенальті, яка проводиться у відповідності з "Правилами Гри" (редакція 2013/14 рр.).

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров