Відбулось розширене засідання Виконавчого комітету ФФУ

Відбулось розширене засідання Виконавчого комітету ФФУ

106
У четвер, 13 березня, у Будинку футболу відбулося розширене засідання Виконавчого комітету Федерації футболу України. До речі, вперше на засіданні такого плану були присутні представники ультрас, яких особисто запросив Коньков.
Спочатку члени Виконкому затвердили Єдиний календар спортивно-масових заходів України з футболу на 2014 рік.
Потім свої пропозиції для покращення розвитку дитячо-юнацького та масового футболу запропонували представники профільного комітету.
Після цього було затверджено Регламент Всеукраїнських змагань з футболу серед жіночих команд України сезону 2014 року. Голова Комітету жіночого футболу Микола Єропунов надав пропозиції щодо обов’язкового цільового використання не менше 20% коштів щорічної фінансової допомоги ФФУ регіональним федераціям на розвиток дівочого та жіночого футболу. Ці кошти мають бути спрямовані на проведення та участь у внутрішніх регіональних та Всеукраїнських змаганнях, придбання екіпірування, інвентарю. Це рішення було прийнято одностайно.
Зважаючи на останні суспільно-політичні події, було розглянуто питання щодо участі молодіжної жіночої збірної України на турнірі «Кубанська весна-2014», який пройде у Сочі з 20 по 30 березня. Члени Виконкому, підтримали позицію президента ФФУ Анатолія Конькова, який ще раз наголосив, що футбол поза політикою, проголосувавши за участь нашої команди в цьому турнірі.
Після питань, що стосувались тренерських курсів по «В»-, «А»- та «ПРО»-дипломів УЄФА, Анатолій Коньков розповів присутнім про силове захоплення Будинку футболу, яке мало місце 28 лютого. Члени Виконкому вислухавши очільника ФФУ вирішили зняти це питання з розгляду.
Далі на порядку денному стояло питання, яке викликало палкі дискусії на сьогоднішньому засіданні. Стосувалося воно проведення незалежного фінансового аудиту діяльності президента ФФУ Конькова А.Д. Після обговорення, Анатолій Коньков висловив побажання звернутись за допомогою до УЄФА та ФІФА, щоб ці організації визначили аудиторську компанію, для проведення незалежного фінансового аудиту українських футбольних організацій − ФФУ та УПЛ. Цю пропозицію члени Виконкому підтримали одноголосно.
На завершення представники ультрас висловили свою точку зору з приводу проблемних питаннь в українському футболі. Президент ФФУ запропонував ультрас створити організацію та зареєструвати її юридично для вступу у колективні члени ФФУ у майбутньому.
По завершенню Виконкому Анатолій Коньков провів традиційний брифінг для представників мас-медіа.
Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров