Match odds 782009
FootBoom ⚽ Общие новости Анатолій Коньков: "ФФУ проти руйнування піраміди світового футболу"
^

Анатолій Коньков: "ФФУ проти руйнування піраміди світового футболу"

1301
Анатолій Коньков: "ФФУ проти руйнування піраміди світового футболу"
Фото - rfs.ru

Останнім часом, у засобах масової жваво обговорюються дії створеного у Москві організаційного комітету "об'єднаного чемпіонату з футболу", в якому, по задумці організаторів, приймуть участь професіональні футбольні клуби України і Росії.

Ці публікації викликали зацікавленість в українському суспільстві та широко обговорюються у засобах масової інформації.

В цих умовах, Федерація футболу України вважає за необхідне заявити наступне:

1. Відповідно до ч. 1 ст. 10 Статуту ФІФА, в кожній державі може бути створена і визнана лише одна асоціація, що організовує та контролює змагання з футболу.

2. ФФУ є єдиною національною асоціацією, яка визнана державою, ФІФА та УЄФА. Саме ФФУ Україною, у відповідності до чинного законодавства, делеговане право на розвиток футболу в країні та проведення національних змагань.

3. ФФУ, без будь-яких попередніх умов, підтримує діяльність і статутні вимоги та положення ФІФА та УЄФА, та є асоційованим членом цих міжнародних футбольних інституцій.

4. ФФУ не отримувала жодних офіційних повідомлень, запитів, листів, запрошень, тощо від організаторів так званого «об'єднаного чемпіонату».
Відповідно до ст. 18 Статуту ФІФА, ліги та будь-яки інші об'єднання клубів, що входять до складу члена ФІФА (яким є ФФУ), повинні підпорядковуватися та визнаватися таким членом ФІФА. Статут ФФУ, згідно цієї статті, визначає права та обов'язки ліг та клубів.

Це означає, що без явного дозволу, як визначено в ст. 8 Статуту ФФУ створення будь-яких ліг або інших об'єднань клубів - неможливе.

Враховуючи викладене, ФФУ наголошує, що всі об'єднання професіональних клубів в Україні є членами ФФУ, які, відповідно до п. 2.4. ч.2 ст. 7 Статуту ФФУ, взяли на себе зобов'язання дотримуватися та забезпечувати дотримання всіма особами, які є їх членами: Статуту ФФУ, регламентів і рішень, ухвалених органами управління ФФУ; Статутів, регламентних документів, директив УЄФА, ФІФА та рішення їх органів; Правил гри, прийнятих IFAB, а також виконання дисциплінарних санкцій відповідно до рішень органів здійснення футбольного правосуддя ФФУ, ФІФА, УЄФА та Спортивного арбітражного суду в м. Лозанні.

Окрім цього, звертаємо увагу на ч. 2 ст. 51 статуту УЄФА, відповідно до якої, ФФУ або її афілійовані ліги та клуби не мають права грати чи організовувати матчі за межами своєї території без дозволу відповідних асоціацій-членів.

"Вважаю, що будь-які дії, спрямовані на створення без нашого явного дозволу або дозволу ФІФА чи УЄФА будь-яких ліг або інших об'єднань клубів є безпрецедентним порушенням положень і вимог статутів ФІФА, УЄФА і ФФУ, та будуть розглядатися в контексті застосування засобів дисциплінарної відповідальності. ФФУ проти руйнування піраміди світового футболу, цілісності та системи проведення змагань" - заявив президент ФФУ Анатолій Коньков.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 11

Не прошло и пятилетки, как ФФУ дало ответ Газзаеву и его хозяевам. Интересно посмотреть на дальнейшие действия Москвы.

Газзаеву с Гинером по ... всё-равно будут что-то созывать, Хотя подождём до 18.02

а кто такой Коньков? так,шавка,которую поставили,чтоб гавкал.....

А теперь ещё бы и Толстых высказался

По моему, четкий ответ.

Ответ на сообщение Eric Cartman

а кто такой Коньков? так,шавка,которую поставили,чтоб гавкал.....

Но шавка то таки наконец гавкнула!

Ответ на сообщение pavuksd

Но шавка то таки наконец гавкнула!

потому что за поводок дёрнули.... не дали бы команду "фас",так и молчала бы.....

То pavuksd and Eric Cartman!
Ребята, вы хоть по мячу попадаете? Кто такой Коньков? Вам злобствующим дилетантам этого не постичь, потому, что ненависть, которая вас переполняет первый признак неудачников.

Сергей М.Стороженко
13.02.2013 21:44
Аяяй, Сергей Михайлович, какой пассаж... Из чиновника - в тролли)
Я очень рад. что вас "зацепило".
Коньков был великолепным футболистом. Увы, то, что он исполняет сейчас, недостойно уважения.
ЗЫ. А ненависть - очень сильное чувство для таких как вы "чиновников". Презрение - вот это в самую точку!

Кто бы как не относился к Конькову,а озвучил он правильные вещи.Радует что наконец то появилась определённость и ясность.Как говаривал Фокс-Псу вашему.пламенный привет)))
Сергей Михалыч-берегите нервы.Вы же взрослый человек.

Ответ на сообщение стармих

Кто бы как не относился к Конькову,а озвучил он правильные вещи.Радует что наконец то появилась определённость и ясность.Как говаривал Фокс-Псу вашему.пламенный привет)))
Сергей Михалыч-берегите нервы.Вы же взрослый человек.

Уважаемый собеседник! У меня нервы, как канаты. Чего мне нервничать? Пусть нервничают дилетанты и штатные пенальтисты. По сути заявления ФФУ и слов Конькова А.Д. никто не возражает. Значит заявление правильное.

Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения