Главная Украинские Общие новости Відбувся семінар арбітрів НШФА другого року навчання
^

Відбувся семінар арбітрів НШФА другого року навчання

737
Відбувся семінар арбітрів НШФА другого року навчання
Фото - ffu.org.ua

У вівторок, 11 лютого, у Будинку футболу відбувся семінар слухачів «Національної школи футбольного арбітра» другого року навчання.

У відкритті заходу взяли участь перший віце-президент Федерації футболу України Анатолій Попов, асистент куратора системи арбітражу в професіональному футболі України Лучано Лучі, голова Комітету арбітрів ФФУ Василь Мельничук та керівник «Національної школи футбольних арбітрів» Ігор Іщенко.

«Арбітраж - почесна місія. Арбітри - люди, що представляють нашу країну і найпопулярніший вид спорту. До цих людей у футболістів має бути повна довіра . Адже від об'єктивності ваших рішень залежить доля гравців і команд. Вам потрібно повністю сконцентрувати свою увагу на ремеслі, яке ви обрали . Все залежить від вас: як ви зумієте реалізувати надані можливості та самоорганізуватися у критичні моменти. Хотілося б побажати вам успіхів, стійкості, терпіння і рішень, що викликатимуть повагу. Сподіваюся , ми побачимо багатьох з вас на футбольних полях України та Європи», - привітав учасників під час відкриття семінару Анатолій Попов.

Декілька слів настанови для молодих слухачів мовив і Лучано Лучі, який побажав майбутнім арбітрам завжди ставити перед собою найвищі цілі та проводити щоденну кропітку роботу заради їх виконання: «Коли ми з П’єрлуїджі Колліною тільки-но приїхали до України, у вітчизняному футболі вистачало проблем, пов’язаних з якістю арбітражу. Наразі нам вдалося гармонізувати рівень українського арбітражу з європейським. Вам необхідно ставити перед собою найвищі цілі та домагатися їх виконання. Футбольний газон буде вашим основним суддею. Щоб в один прекрасний день опинитися на найвищому рівні, вам знадобляться постійні тренування, відмінний рівень підготовки, серйозне ставлення до справи і найвищий рівень концентрації. Ми потребуємо резерви на майбутнє і всерйоз на вас розраховуємо».

Після завершення вступної частини семінару відбулись педагогічне тестування арбітрів з Правил гри у футбол та презентація програми другого етапу навчання у НШФА. Учасники заходу прослухали інформацію щодо вимог з фізичної підготовки, які пред’являються до арбітрів з футболу, та медичного огляду.

Під час другої частини семінару арбітри провели аналіз відеоматеріалів з приводу трактувань та вимог ФІФА, УЄФА та ФФУ щодо базових положень Правил гри з футболу.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь
Источник: Прес-служба ФФУ

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения