Відбувся семінар арбітрів НШФА другого року навчання

Відбувся семінар арбітрів НШФА другого року навчання

173
Відбувся семінар арбітрів НШФА другого року навчання
Фото - ffu.org.ua

У вівторок, 11 лютого, у Будинку футболу відбувся семінар слухачів «Національної школи футбольного арбітра» другого року навчання.

У відкритті заходу взяли участь перший віце-президент Федерації футболу України Анатолій Попов, асистент куратора системи арбітражу в професіональному футболі України Лучано Лучі, голова Комітету арбітрів ФФУ Василь Мельничук та керівник «Національної школи футбольних арбітрів» Ігор Іщенко.

«Арбітраж - почесна місія. Арбітри - люди, що представляють нашу країну і найпопулярніший вид спорту. До цих людей у футболістів має бути повна довіра . Адже від об'єктивності ваших рішень залежить доля гравців і команд. Вам потрібно повністю сконцентрувати свою увагу на ремеслі, яке ви обрали . Все залежить від вас: як ви зумієте реалізувати надані можливості та самоорганізуватися у критичні моменти. Хотілося б побажати вам успіхів, стійкості, терпіння і рішень, що викликатимуть повагу. Сподіваюся , ми побачимо багатьох з вас на футбольних полях України та Європи», - привітав учасників під час відкриття семінару Анатолій Попов.

Декілька слів настанови для молодих слухачів мовив і Лучано Лучі, який побажав майбутнім арбітрам завжди ставити перед собою найвищі цілі та проводити щоденну кропітку роботу заради їх виконання: «Коли ми з П’єрлуїджі Колліною тільки-но приїхали до України, у вітчизняному футболі вистачало проблем, пов’язаних з якістю арбітражу. Наразі нам вдалося гармонізувати рівень українського арбітражу з європейським. Вам необхідно ставити перед собою найвищі цілі та домагатися їх виконання. Футбольний газон буде вашим основним суддею. Щоб в один прекрасний день опинитися на найвищому рівні, вам знадобляться постійні тренування, відмінний рівень підготовки, серйозне ставлення до справи і найвищий рівень концентрації. Ми потребуємо резерви на майбутнє і всерйоз на вас розраховуємо».

Після завершення вступної частини семінару відбулись педагогічне тестування арбітрів з Правил гри у футбол та презентація програми другого етапу навчання у НШФА. Учасники заходу прослухали інформацію щодо вимог з фізичної підготовки, які пред’являються до арбітрів з футболу, та медичного огляду.

Під час другої частини семінару арбітри провели аналіз відеоматеріалів з приводу трактувань та вимог ФІФА, УЄФА та ФФУ щодо базових положень Правил гри з футболу.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров