В УЄФА задоволені прогресом українських арбітрів
^

В УЄФА задоволені прогресом українських арбітрів

443
В УЄФА задоволені прогресом українських арбітрів
Фото - 2012uefa.ru
УЄФА відмітив високий рівень професійних навичок українських арбітрів, які у травні взяли участь у тижневих консолідаційних курсах за програмою центру підвищення рівня арбітражу (CORE). Нагадаємо, цьогорічними учасниками курсів від України були Володимир Міланич із Миколаєва, киянин Максим Чос та Андрій Скрипка із Кіровограду.
Нещодавно Центр підвищення рівня арбітрів надіслав до Комітету арбітрів Федерації футболу України лист із результатами оцінювання професійних навичок українських арбітрів, що дозволять стати спеціалістами міжнародного рівня у майбутньому.
Зокрема, до програми оцінювання були включені чотири базових критерії: рівень фізичної і технічної підготовки, ставлення до вдосконалення навичок та самоорганізація, а також знання англійської мови.
У повідомленні CORE зазначено, що трійка українських арбітрів продемонструвала високий рівень підготовки під час цьогорічних консолідаційних курсів. Комітет арбітрів УЄФА висловив сподівання, що українські спеціалісти прогресуватимуть й надалі і стануть арбітрами найвищої категорії у майбутньому.
Нагадаємо, що це третя група українських арбітрів, які є учасниками даної програми, що діє як для чоловіків так і для жінок. П’ятеро із тих, хто вже брав у ній участь, на сьогодні мають статус міжнародних арбітрів та асистентів арбітра.
Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме