Ультрас виступили з ініціативою переносу домашніх матчів кримських клубів

Ультрас виступили з ініціативою переносу домашніх матчів кримських клубів

140
Ультрас виступили з ініціативою переносу домашніх матчів кримських клубів
Фото - ffu.org.ua

У четвер, 10 квітня, у Будинку футболу пройшла зустріч ультрас клубів Прем’єр-ліги із президентом Федерації футболу України Анатолієм Коньковим.

Під час зустрічі вкотре були підняті питання щодо колективного членства об’єднання футбольних уболівальників у Федерації, а також стратегії подальшої співпраці між ФФУ та ультрас.

Футбольні фанати обговорили з президентом ФФУ ряд нагальних питань, зокрема − необхідності перегляду обов’язків делегатів у співробітництві із офіцерами клубів щодо порушень під час футбольних матчів, оптимізації контролю ФФУ за призначенням представників клубів по роботі із вболівальниками, критеріїв вибору міст та стадіонів для проведення матчів національної, молодіжної та усіх юнацьких збірних команд України, а також - подальшого розвитку програми дитячо-юнацького та масового футболу в державі.

Крім того, учасники зустрічі одноголосно запропонували президенту ФФУ ініціативу переносу матчів клубів Прем’єр-ліги у сезоні 2013/2014 рр., сімферопольської «Таврії» та «Севастополя», на нейтральну територію через неможливість гарантування безпеки на стадіонах як учасникам змагань, так і футбольним вболівальникам.

Президент ФФУ заявив, що як тільки до нього надійдуть рекомендації від Прем’єр-ліги щодо проведення матчів на території АР Крим, він підтримає будь яку правову і об’єктивну ініціативу для забезпечення належного рівня безпеки вболівальників протягом змагань.

Ультрас виступили з ініціативою переносу домашніх матчів кримських клубів - изображение 1
Ультрас виступили з ініціативою переносу домашніх матчів кримських клубів - изображение 2
Ультрас виступили з ініціативою переносу домашніх матчів кримських клубів - изображение 3

Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 5
 • Під час зустрічі вкотре були підняті питання щодо колективного членства об’єднання футбольних уболівальників у Федерації, а також стратегії подальшої співпраці між ФФУ та ультрас.

  ---------------------

  Скажите пож., в какой еще стране мира ультрасы участвуют в работе Федерации Футбола? По какому праву?

  0+ 0- 0
  +-
  ukatan
 • респект ультрас

  0+ 0- 0
  +-
  А.Олексин
 • Гуляй Поле...

  0+ 0- 0
  +-
  Portos
 • До речі, справді, хтось знає, чи є аналоги - членства "ульрас" в ФФ? Цікаво.

  Стосовно переносів матчів з Криму - я за. Просто тому, що це може закінчитися дуже сумно - люба дрібна перепалка може перейти в стрілянину... КОму треба такий футбол?

  0+ 0- 0
  +-
  Faino
 • Мне бы хотелось сидеть на стадионе и болеть за свою команду, а не сидеть в это время в ментовке и оправдываться невесть за что...

  0+ 0- 0
  +-
  kola
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров