У Луцьку погодні умови істотно вплинули на хід підготовки поля до гри
^

У Луцьку погодні умови істотно вплинули на хід підготовки поля до гри

488

Сьогодні вранці на стадіоні «Авангард» відбулася передматчева нарада за участі представників команд, арбітрів, делегата та інспектора ФФУ та адміністрації ФК «Волинь». Її провів делегат ФФУ Арсен Сімонов.

Окрім вирішення організаційних питань, було затверджено ігрову форму – «Волинь» зіграє у білих кольорах, «Динамо» - у синіх. Офіційні представники ФФУ відзначили, що ігрове поле на «Авангарді» придатне для проведення матчу, хоча погодні умови істотно вплинули на хід підготовки до гри. Наразі працівники домашньої арени «Волині» прибирають сніг із захисної плівки, яку відкриють перед початком поєдинку. Так само прибираються й сидіння для глядачів, бігові доріжки.

Перший матч сезони викликав неабиякий ажіотаж у місті, але станом на ранок неділі квитки у касах ще є і вболівальники можуть придбати їх, аби відвідати «Авангард» цього вечора. Початок о 17.30!

До Луцька планується десант київських фанатів – вони прибудуть неорганізованими групами потягами та автобусами. Для забезпечення громадського порядку під час проведення матчу буде залучено до 300 працівників УМВС, стюардів та приватної охорони.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме