Президент ФФУ зустрівся з молодіжною збірною

Президент ФФУ зустрівся з молодіжною збірною

171
Президент ФФУ зустрівся з молодіжною збірною
Фото - ffu.org.ua

У четвер, 10 січня президент Федерації футболу України Анатолій Коньков зустрівся з гравцями молодіжної збірної країни. Привітавши футболістів з новорічними святами, Анатолій Дмитрович представив команді нового головного тренера − Сергія Ковальця, та розповів про завдання збірної.

"Вже найближчим часом ви зіграєте на першому турнірі під керівництвом нового головного тренера − Кубку співдружності, - відзначив Анатолій Коньков. − Хотілося, щоб ви не тільки мріяли потрапити до національної команди країни, але й розуміли, що це ваше найближче завдання. Зі свого боку хочу запевнити, що Федерація забезпечить всі необхідні умови для вашого футбольного зростання".

Головний тренер національної збірної України Михайло Фоменко, який також був присутнім на зустрічі, побажав футболістам успіху та висловив сподівання, що в кожному турнірі гравці будуть викладатися по максимуму. "Не докладаючи максимальних зусиль, результатів у сучасному футболі не досягнеш", - заявив Михайло Іванович.

"У всіх вас є хороша перспектива, - звернувся до футболістів Сергій Ковалець. - Але в майбутньому лише від роботи та ставлення до гри залежить ваша подальша кар’єра".

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров