Представники "Барселони" відвідали Сумщину
^

Представники "Барселони" відвідали Сумщину

374
Представники "Барселони" відвідали Сумщину
Фото - ffu.org.ua

Сумщину відвідала делегація представників футбольного клубу «Барселона». Іспанців зацікавила перспектива відкрити європейську футбольну академію, яка зараз будується на базі футбольного центру «Барса». До Сум завітав директор Департаменту з відкриття академій «Барселони» Реєс Альгвасіл Монтесінос.

Як зазначив голова Сумської обласної федерації футболу Юрій Чмирь, це досить серйозний крок у житті регіону: «З цього моменту можна починати відлік часу офіційної акредитації футбольного центру « Барса» світовим клубом «Барселона». Дуже радий за сумських дітей - на їх гру дивилися гранди світового футболу. Я впевнений, що для хлопців - це шанс потрапити у великий футбол!».

На території країн СНД такий проект «Барселона» реалізує вперше - існують чіткі вимоги, яким можуть відповідати не багато хто. Але, на думку іноземців, реалізувати його з Сумщиною буде простіше, адже інфраструктура зовсім нова, а також ще в процесі будівництво академії.

Також Юрій Чмирь звернув увагу на те, що спортивна інфраструктура сумської академії, зокрема поля, вже відповідають європейським стандартам і на цьому наголосили іспанські спеціалісти.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме