Олег Саленко: "Перші висновки варто робити весною"

Олег Саленко: "Перші висновки варто робити весною"

120
Олег Саленко: "Перші висновки варто робити весною"
Фото - ru.uefa.com

Кращий бомбардир чемпіонату світу 1994 року колишній київський динамівець Олег Саленко вважає, що на київському "Динамо" рано ставити хрест.

"Я не поділяю думку футбольного агента Дмитра Селюка, який сказав, що цього року кияни залишаться без медалей. Зараз про це говорити передчасно. Перші висновки можна зробити після двох-трьох турів весняної частини чемпіонату України. У "Динамо" анонсовані великі зміни. Є багато новачків, ще кілька осіб повернулися з оренди. Фактично, зараз це набір гравців, а не футбольна команда однодумців.

Ніхто не може зараз сказати, що з них буде через місяць. Однак знаючи наполегливість Олега Блохіна, гадаю, що цей місяць буде використано з максимальною користю. Є ще інший бік медалі. Хто зараз може з упевненістю сказати, що після зміни власника збереже провідні позиції харківський "Металіст"? Перші висновки варто робити весною."

Саленко упевнений, що більші фінансові можливості власника "Дніпра" Коломойського не є вирішальним фактором.

"Кваліфікації провідних гравців киян цілком достатньо, щоб випередити "Дніпро" та "Металіст". Інша справа, що у команди немає малюнку гри. Є досить пристойні виконавці, але немає ігрового ансамблю. Якщо Блохіну вдасться його створити, то критики замовкнуть."

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Оставили комментарии на форуме: 2
 • Конечно рано..языком все горазды чесать.....

  0+ 0- 0
  +-
 • Ничем не гнушается, руьит легкие бабки и пстит выше крыши всегда. Не принципов, ни взглядов, его точка зрения - де больше капусты, туда и смотрит.

  0+ 0- 0
  +-
  Yura Lazarenko
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Букмекер месяца
  Рейтинг Букмекеров