Нові технології для уболівальників із проблемами зору на НСК "Олімпійський"

Нові технології для уболівальників із проблемами зору на НСК "Олімпійський"

85
Нові технології для уболівальників із проблемами зору на НСК "Олімпійський"
Фото - fotofact.net

У «Холі Чемпіонів» НСК «Олімпійський» відбувся брифінг, на якому генеральний директор Державного концерну «Спортивні арени України» Сергій Сімак, Віце-президент ФК «Динамо» Київ Олексій Семененко та координатор проектів Центру доступу до футболу в Європі (CAFE) в Україні Олександр Остапа розповіли про нову послугу на НСК «Олімпійський» – трансляцію за допомогою спеціального обладнання аудіо-описового коментаря матчу для незрячих уболівальників та фанатів із проблемами зору.

Стадіони Державного концерну «Спортивні арени України» розраховані на фанів із різними потребами: є спеціально облаштовані пандуси, ліфти, обладнанні глядацькі місця, вбиральні та інші пропозиції для людей із особливими потребами. ДК «Спортивні арени України» роблять усе, щоб кожний уболівальник на стадіонах почувався максимально комфортно.

– Ми з радістю підтримали спільну ініціативу представників Центру доступу до футболу в Європі (CAFE) щодо нової послуги на стадіоні. Хотілося би зазначити, що на минулому матчі, 22 березня 2014 року, під час гри між київським «Динамо» та запорізьким «Металургом», НСК «Олімпійський» уперше надав дану послугу вболівальникам на території арени. Це викликало вдячність та підтримку фанатів із проблемами зору. Тому, ми тепер постійно будемо використовувати таку опцію. Наша мета – зробити футбол доступним для будь-кого. НСК «Олімпійський» – місце, де здійснюються мрії кожного! – сказав Сергій Сімак.

Після завершення брифінгу координатор проектів CAFE в Україні Олександр Остапа повідомив, що НСК «Олімпійський» отримав спеціальну нагороду за вдосконалення доступності та гостинного середовища у дні матчів для вболівальників із обмеженими можливостями, як найкращий доступний стадіон в Україні. Відтепер на кожен домашній матч київське «Динамо» надаватиме 150 безкоштовних квитків для незрячих уболівальників та фанатів із проблемами зору.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров