Українські арбітри працюватимуть на фіналі Кубку Чемпіонів

Українські арбітри працюватимуть на фіналі Кубку Чемпіонів

114
Українські арбітри працюватимуть на фіналі Кубку Чемпіонів
Фото - ffu.org.ua

Офіційні особи матчу Федерації футболу України отримали призначення від УЄФА на фінал Кубку Чемпіонів серед жіночих команд, який проводитиметься 22 травня 2014 року у Лісабоні.

Українська бригада арбітрів працюватиме на матчі фіналу Кубку Чемпіонів між шведським «Тиресо» та німецьким «Вольфсбургом». Головним арбітром матчу призначено Катерину Монзуль (Харків). Допомагатимуть Катерині Монзуль асистенти Наталія Рачинська (Київ) та Марина Стрілецька (Луганськ). Четвертий арбітр − Катерина Зора (Київ).

Призначення на найважливіший матч в Європі є значним визнанням для Катерини Монзуль, якому передувала її робота на матчі півфіналу Чемпіонату Європи, що відбувся у Швеції минулого літа. До того ж, це свідчить про велику повагу УЄФА до українських арбітрів, у цілому.

Нагадаємо, українські арбітри Сергій Бойко та Євген Арановський цього сезону працювали на матчах групового етапу Ліги Європи УЄФА. Крім того, Євгена Арановського було запрошено провести престижну товариську зустріч між національними збірними командами Іспанії та Італії.

Робота з фізичної та теоретичної підготовки арбітрів, що ведеться з боку Комітету арбітрів ФФУ, уможливила досягнення таких горизонтів, які у минулому здавались недосяжними.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров