Юрій Костюк: "Найбільше полю допомагає сонце"

Юрій Костюк: "Найбільше полю допомагає сонце"

263

Юрій Костюк: "Найбільше полю допомагає сонце" - изображение 1У суботу львівські «Карпати» проведуть другий весняний матч в чемпіонаті. Цього разу вони зіграють проти принципового суперника – одеського «Чорноморця», який зараз посідає п’яту сходинку в турнірній таблиці. Про те, як готується до гри поле стадіону «Україна», розповів провідний карпатівський спеціаліст у цій галузі Юрій Костюк.

«15 днів тому ми зняли з поля сніг і увімкнули підігрів. Варто сказати, що зима в цьому році була доволі неприємною для нашого газону. Я маю на увазі постійні перепади температур і дощ, який змінювався морозом. Коли такі погодні умови, то втримати поле в ідеальному стані доволі непросто. Відповідно, зараз газон не ідеальний, але нормальний.

На ніч ми накриваємо траву плівками, на день відкидаємо їх і працюємо з полем. Уже додавали добрива, стимулятори росту, трохи підсіяли трави. У вівторок навіть косили її. Але найбільше траві допомагає сонце. До речі, комісія з Прем’єр-ліги, яка відвідувала нас нещодавно, претензій до газону не мала» – розповів Юрій Костюк.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров