Главная Украинские Общие новости Мілетій Бальчос - про клуби-претенденти на участь у чемпіонаті серед команд клубів другої ліги сезону 2014-2015
^

Мілетій Бальчос - про клуби-претенденти на участь у чемпіонаті серед команд клубів другої ліги сезону 2014-2015

463
Мілетій Бальчос - про клуби-претенденти на участь у чемпіонаті серед команд клубів другої ліги сезону 2014-2015
Фото - fcsevastopol.com

Як повідомлялося раніше, президент ПФЛ Мілетій Бальчос відбув із робочим візитом до міст, у яких розташовані футбольні клуби – потенційні учасники змагань серед команд клубів другої ліги.

Першим пунктом призначення став ФК ОДЕК, що у смт. Оржів Рівненької області. Варто зазначити, що цей клуб за підсумками змагань сезону 2012-2013 серед аматорських команд став Чемпіоном України.

У спортивно-інфраструктурному активі клубу – стадіон ОДЕК, футбольне поле якого – одне з найкращих в області. Крім того, на території є сучасний, повністю укомплектований тренажерний зал. Втім, футбольна арена потребує реконструкції : трибуни обладнані дерев’яними лавами, де може розмітитися одна тисяча глядачів. За словами президента клубу Мирона Львовича Чернецького, який водночас є генеральним директором заводу ОДЕК, найближчим часом на стадіоні розпочнуться масштабні ремонтні роботи. У планах керівництва клубу – заміна лав пластиковими сидіннями та збільшення загальної місткості до 2500 місць, розширення роздягалень та душових кімнат.

«З президентом клубу, паном Чернецьким, ми обговорили питання розвитку та перспектив ОДЕКу, зосередившись на нормативно-правових аспектах, зокрема, статуті клубу. Окремою темою стала побудова піраміди клубу, в основі якої є дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Водночас, було надано методичну допомогу щодо підготовки документації, необхідної для успішного проходження процедури атестування ФФУ. Маю зазначити, що ОДЕК – це один із клубів, який наразі не має жодних проблем з відповідністю документальної бази вимогам ФФУ. Оглянувши інфраструктуру клубу, можемо зробити попередні висновки про те, що участь ОДЕКу в змаганнях серед команд-професіоналів є далекоглядним соціальним проектом», - коментує Мілетій Бальчос. «За словами Мирона Львовича, фінансування клубу та команди є доволі стабільним. Команду тренує Григорій Шаламай, котрий має досвід роботи в рівненському «Вересі» та інших професіональних футбольних клубах. Команда повністю укомплектована молодими місцевими вихованцями, а сам клуб дбає про своє майбутнє, тісно співпрацюючи з оржівською дитячо-юнацькою футбольною школою. Одна зі складових концепції розвитку ОДЕКу – це виховання обдарованої молоді, залучення дітей до футболу та пропагування здорового способу життя. Діти, які навчаються у структурі клубу, вже зараз беруть участь у чемпіонаті дитячо-юнацької футбольної ліги області. Приємне й те, що у футбол тут грають не тільки хлопчики, але й дівчатка», - розповідає президент ПФЛ.

Крім футбольного клубу ОДЕК, Мілетій Володимирович відвідав місто Коростень, де розташовується інший футбольний клуб-кандидат до ПФЛ, який продовжить традиції футбольного клубу «Локомотив», заснованого ще у 2001 році. Команда «Локомотиву» має досвід виступів серед професіональних футбольних команд другої ліги, припинивши участь у першості в 2009 році, у зв’язку з відсутністю фінансування. Через п’ять років потому допомогу клубові надав Володимир Петренко, заснувавши відповідний клуб, що має виступати у складі команд ПФЛ. Він є власником торгівельної марки UPG – українського підприємства, що працює на ринку паливно-мастильних матеріалів України.

У ході спілкування з паном Петренком Мілетій Бальчос звернув окрему увагу на деякі аспекти неповної відповідності клубу графіку процедури атестування і своєчасну підготовку клубом документації згідно положення про атестування футбольних клубів. Також президент ПФЛ допоміг клубу в частині удосконалення положень його статуту.

У розпорядженні клубу – стадіон «Спартак», що його передала у користування міська влада.

«Арена з 4,5 тисячами пластикових сидінь має доглянутий вигляд, обладнана роздягальнями та іншими приміщеннями, необхідними для проведення змагань, але вони потребують косметичного ремонту», - коментує побачене президент Ліги. «Поряд зі стадіоном розташований фізкультурно-оздоровчий комплекс зі спортивним залом, призначеним для ігрових видів спорту, у тому числі – міні-футболу. Є також і тренажерний зал, де можна проводити повноцінні тренування взимку. Крім цього, є у клубу і резервний стадіон «Локомотив», що, в принципі, відповідає інфраструктурним вимогам другої ліги. Приємно відзначити, що як і в ОДЕКу, президент клубу Володимир Петренко має далекоглядні плани, вважаючи першочерговим завданням вдосконалення інфраструктури та приведення її об’єктів до сучасних вимог, на що виділені відповідні кошти. Зараз повним ходом ведеться капітальний ремонт одного з приміщень, де розташовуватиметься гуртожиток для проживання команди, харчоблок та реабілітаційний центр. У перспективі - будівництво закритого плавального басейну, поряд з яким будуть знаходитися тренувальне поле зі штучним покривом стандартних розмірів та поле 60х40м».

Стосовно перспектив участі клубу у чемпіонаті з футболу серед команд клубів другої ліги президент ПФЛ поспілкувався з міським головою Коростеня Володимиром Васильовичем Москаленком.

«Привертає увагу те, що керівництво клубу й міська влада мають спільні погляди на становлення клубу, розбудову спортивної інфраструктури та розвиток футболу у місті, районі та області, особливо дитячо-юнацького. Команда клубу-претендента укомплектована вихованцями Житомирщини, вік яких складає від 17 до 20 років. З метою підготовки власних резервів клуб бере на себе патронат над дитячо-юнацькими спортивними школами Коростеня та Житомира», - розповідає Мілетій Володимирович.

У свою чергу мер міста Володимир Москаленко підкреслив: «Найголовнішим є те, що клуб є повністю забезпеченим фінансово, а тому питання успішного функціонування даної структури повністю вирішено».

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь
Источник: Прес-служба ПФЛ

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
03 июня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения