Віктор Грачов: "Майже всі шанси втратили в іграх з молдаванами й чорногорцями"

Віктор Грачов: "Майже всі шанси втратили в іграх з молдаванами й чорногорцями"

111
Віктор Грачов: "Майже всі шанси втратили в іграх з молдаванами й чорногорцями"
Фото - sport-xl.net

Колишній форвард донецького "Шахтаря" Віктор Грачов каже, що йому сподобалася гра збірної України в матчі з Норвегією, однак не тішить себе ілюзіями.

"Хвилин 65-70 українці грали дуже добре, було любо-дорого дивитися. Всі ланки команди діяли компактно, норвежці не знали, що робити з м'ячем. Була майже 100% реалізація гольових моментів. Однак після того, як поле залишив Тимощук ми дозволили створити суперникам масу можливостей для взяття воріт. Утім мене потішило, що українці були краще готові функціонально", - зазначив Віктор Олександрович.

Разом із тим Грачов дає лише 20% на успішне завершення кваліфікаційного турніру чемпіонату світу.

"Ми майже всі шанси втратили в іграх з молдаванами й чорногорцями. Тому вірити в щасливе завершення відбору треба, але серйозно розраховувати на це – навряд. Михайлу Івановичу, якому випало сидіти на "електричному стільці" головного тренера збірної, треба награти кістяк команди на чемпіонат Європи 2016 та чемпіонат світу 2018. Ви подивіться, які вікові розриви у збірній: є люди, яким по 33-34 роки, і є інші, яким по 21-23. практично втрачена золота середина – 25-28 років" — зауважив експерт.

Віктору Олександровичу сподобалася гра воротаря Андрія П'ятова.

"Це, мабуть, найкращий його матч. Після того, як Андрій залишив поле без пропущеного голу, я навіть стурбувався: краще би він один гол пропустив, але в наступній грі "Шахтаря" проти "Боруссії" з Дортмунда відстояв би на нуль" — сказав Грачов.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 1
  • Может надо было 3 пропустить чтоб и следующие 2 матча за Шахтер на ноль???!!!

    0+ 0- 0
    +-
    ЧУК
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров