ФФУ поважає рішення CAS
^

ФФУ поважає рішення CAS

338
ФФУ поважає рішення CAS
Фото - ffu.org.ua

В п’ятницю, 2 серпня 2013 року, Спортивний арбітражний суд у м. Лозанна направив сторонам рішення у справі щодо матчу «Металіст»-«Карпати», який відбувся 19 квітня 2008 року. У вказаному рішенні CAS постановив наступне:

1. Рішення прийняті Апеляційним комітетом ФФУ 19 жовтня 2010 у відношенні футбольних клубів «Металіст» та «Карпати» підтримані Арбітражним судом окрім тієї частини, що стосується позбавлення цих клубів 9 (дев’яти) очок в заліку спортивного сезону 2011/2012 років Чемпіонату України з футболу. Футбольний клуб «Металіст» Харків позбавлений бронзових медалей за результатами Чемпіонату України з футболу сезону 2007/2008 р.р.

2. Апеляційні скарги Краснікова Є.О. та Лащєнкова С.М. відхилені. Таким чином рішення Апеляційного комітету ФФУ 19 жовтня 2010 у відношенні цих осіб залишено без змін, а саме: заборонено здійснювати діяльність, пов’язану з футболом, строком на 5 років, а також кожного зобов’язано сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 10 000 у.о. в гривневому еквіваленті.

3. Відносно футболістів Іщенка М.А., Кобіна Б.В., Пшеничних С.М., Федоріва В.М., Налєпи М., рішення Апеляційного комітету залишено без змін: кожного з футболістів зобов’язано сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 10 000 у.о. в гривневому еквіваленті, а також до них зостасовано додаткову санкцію у вигляді відсторонення від змагань терміном на 3 роки. Вказана санкція застосовується умовно з випробувальним строком у 2 роки, протягом якого футболісти повинні довести особистою поведінкою своє виправлення.

4. Відносно інших футболістів, що не подавали скарги на рішення Апеляційного комітету: Кірільчик П.В., Кожанов Д.С., Мартищук Ю.В., Ощипка І.Д., Фещук М.І., Худоб’як І.Я., Голодюк О.Ю., Годвін С., Женюх О.В., Зеньов С., Кополовець М.М., Пертрівський Т.С., Ткачук А.М., - рішення Апеляційного комітету також залишається незмінним. Кожного з них зобов’язано сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 10 000 у.о. в гривневому еквіваленті, а також до них застосовано додаткову санкцію у вигляді відсторонення від змагань терміном на 3 роки. Вказана санкція застосовується умовно з випробувальним строком у 2 роки, протягом якого футболісти повинні довести особистою поведінкою своє виправлення.

5. Апеляційна скарга, подана паном Димінським П.П. на рішення Апеляційного комітету Федерації футболу України 19 жовтня 2010 року задоволена частково, та рішення змінене наступним чином: пан Димінський П.П. зобов’язаний сплатити обов’язковий внесок у розмірі 5000 у.о. в гривневому еквіваленті. На додаток до пана Димінського П.П. застосовується умовна санкція у вигляді заборони від провадження будь-якої діяльності, пов’язаної з футболом на протязі одного року. Вказана санкція застосовується умовно з випробувальним строком в один рік.

6. Апеляційна скарга, подана паном Дедишеним І.М. на рішення Апеляційного комітету Федерації футболу України 19 жовтня 2010 року задоволена частково, та рішення змінене наступним чином: пан Дедишин І.М. зобов’язується сплатити обов’язковий внесок у розмірі 2500 у.о. в гривневому еквіваленті. На додаток до пана Дедишина І.М. застосовується умовна санкція у вигляді заборони від провадження будь-якої діяльності, пов’язаної з футболом на протязі шести місяців. Вказана санкція застосовується умовно з випробувальним строком в один рік.

7. Апеляційна скарга, подана паном Єфремовим О.А. на рішення Апеляційного комітету Федерації футболу України 19 жовтня 2010 року задоволена. Рішення прийняте Апеляційним комітетом Федерації футболу України 19 жовтня 2010 року у частині, що стосується пана Єфремова скасоване.

Федерація футболу України поважає рішення Спортивного арбітражного суду у м. Лозанна та, у відповідності до свого Статуту, вчинить усі необхідні заходи, спрямованні на контроль його виконання.

Арбітражним судом встановлений строк до 9 серпня 2013, протягом якого сторони по справі можуть звернутися до суду з запитами щодо потенційного залишення конфіденційною інформації, яка міститься в повному тексті рішення.

У випадку ненадходження таких запитів до арбітражного суду у вказаний строк, повний текст рішення може бути оприлюднений після 9 серпня 2013 року.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме