ПФЛ змінила дати деяких матчів

ПФЛ змінила дати деяких матчів

82
ПФЛ змінила дати деяких матчів

Нестабільна політична ситуація у країні значним чином вплинула на календар змагань з футболу, що проводяться під егідою ПФЛ. У зв’язку з цим, 5 травня 2014 року Центральна Рада прийняла низку рішень щодо дат проведення деяких матчів, які мають відбутися найближчим часом у південно-східному регіоні України.

3 травня 2014 року Центральна Рада ПФЛ у телефонному режимі розглянула лист ФК «Скала» Стрий від 30 квітня 2014 року № 38 з проханням провести матч 32-го туру чемпіонату України серед команд клубів другої ліги сезону 2013-2014 років «Шахтар-3» Донецьк – «Скала» Стрий на нейтральному полі у місті Києві або Київській області у зв’язку з заявою в. о. президента України Олександра Турчинова про те, що ситуація в Донецькій та Луганській областях є неконтрольованою у зв’язку з захопленням органів місцевої влади угрупованнями, що мають ознаки терористичних, та проведенням у вказаних областях антитерористичної операції. Зважаючи на лист ФК «Шахтар» Донецьк від 03 травня 2014 року б/н, в якому керівництво клубу-господаря гарантувало безпеку футболістам та працівникам ФК «Скала» Стрий на території клубного стадіону СТБ «Кірша», Центральна Рада постановила провести матч 32-го туру чемпіонату України серед команд клубів другої ліги сезону 2013-2014 років «Шахтар-3» Донецьк – «Скала» Стрий у визначену Адміністрацією ПФЛ дату – 6 травня 2014 року стадіоні ФК «Шахтар» – СТБ «Кірша» м. Донецьк.

Однак, протягом останніх двох днів ситуація у Донецькій області значно ускладнилася, про що секретар РНБО України Андрій Парубій повідомив в ефірі "5-го каналу" 4 травня 2014 року. «Після того, як завершиться операція в Слов′янську та Краматорську, ми будемо проводити також активну фазу операції в інших містах, де екстремісти та терористи ігнорують український закон, ставлячи під загрозу життя українських громадян, проводять протизаконну діяльність", - доповів секретар РНБО.

Зважаючи на це, керівництвом ПФЛ проведено консультації зі співробітником Служби безпеки

України Дем′янюком В. В., у ході яких сторони дійшли висновку, що є небезпека проведення матчів змагань серед команд клубів ПФЛ у Донецькій та Луганській областях. Після цього ПФЛ отримала лист начальника Департаменту захисту національної державності СБУ А. Дублика (від 5 травня 2014 року № 514-17942) з повідомленням про те, «…що у період з 5 по 11 травня поточного року на території Донецької та Луганської областей у зв′язку з святкуванням Дня Перемоги заплановані провокації радикально налаштованими особами. Водночас, суспільно-політична ситуація у зазначених регіонах загострена у зв′язку із проведенням Антитерористичної операції…».

Зважаючи на зазначене вище, члени Центральної Ради постановили перенести матч 32-го туру чемпіонату України серед команд клубів другої ліги сезону 2013-2014 років «Шахтар-3» Донецьк – «Скала» Стрий на пізніший термін. Крім цього, цей матч має бути проведений на нейтральному полі за межами південно-східного регіону. Дату, місце (нейтральний стадіон) та час проведення зазначеного матчу буде визначено у термін до 11 травня 2014 року.

Цією ж Постановою Центральна Рада затвердила дату проведення матчу 32-го туру чемпіонату України серед команд клубів другої ліги сезону 2013-2014 років «Шахтар» Свердловськ – «Кристал» Херсон».

До ПФЛ звернувся ФК «Кристал» Херсон з проханням перенести матч «Шахтар» Свердловськ – «Кристал» Херсон на пізніший термін у зв’язку з проведенням у Донецькій та Луганській областях активної фази антитерористичної операції. Про це також в ефірі "5-го каналу" 4 травня 2014 року повідомив секретар РНБО України Андрій Парубій. «Після того, як завершиться операція в Слов′янську та Краматорську, ми будемо проводити також активну фазу операції в інших містах, де екстремісти та терористи ігнорують український закон, ставлячи під загрозу життя українських громадян, проводять протизаконну діяльність", - доповів секретар РНБО.

Зважаючи на це, керівництвом ПФЛ проведено консультації зі співробітником Служби безпеки

України Дем′янюком В. В., у ході яких сторони дійшли висновку, що є небезпека проведення матчів змагань серед команд клубів ПФЛ у Донецькій та Луганській областях. Після цього ПФЛ отримала лист начальника Департаменту захисту національної державності СБУ А. Дублика з повідомленням про те, «…що у період з 5 по 11 травня поточного року на території Донецької та Луганської областей у зв′язку із святкуванням Дня Перемоги заплановані провокації радикально налаштованими особами. Водночас, суспільно-політична ситуація у зазначених регіонах загострена у зв′язку із проведенням Антитерористичної операції…».

Таким чином, матч 32-го туру чемпіонату України серед команд клубів другої ліги сезону 2013-2014 років «Шахтар» Свердловськ – «Кристал» Херсон перенесено на пізніший термін. Цей матч також буде проведено на нейтральному полі за межами південно-східного регіону.

У зв’язку з проведенням на території м. Краматорська військових дій та блокуванням в′їздів та виїздів до міста на пізніший термін перенесено матч 27-го туру чемпіонату «FAVBET Ліга 1» сезону 2013-2014 років «Авангард» – «Полтава». До 11 травня 2014 року Адміністрація ПФЛ визначить дату, місце та час проведення зазначеного матчу, адже члени Центральної Ради одноголосно проголосували за його проведення на нейтральному полі за межами південно-східного регіону.

Матч 25-го туру чемпіонату «FAVBET Ліга 1» сезону 2013-2014 років «Авангард» Краматорськ – «Геліос» Харків перенесено на 27 травня 2014 року у зв′язку з проведенням на території Донецької області антитерористичної операції. Матч також відбудеться на нейтральному полі за межами південно-східного регіону.

25 травня 2014 року в Україні відбудуться позачергові вибори президента України. Також на цей день Верховна Рада України призначила вибори міських, селищних та сільських голів, а також депутатів міських та селищних рад у деяких областях України. А події, що відбуваються зараз в окремих регіонах ставлять організаторів виборчого процесу у складні умови: захоплення та блокування адміністративних будівель, перешкоджання роботі місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування зумовлюють необхідність особливої уваги до неухильного дотримання норм чинного законодавства. Саме тому органи місцевого правопорядку будуть задіяні у організації заходів безпеки під час проведення виборів, а тому на зможуть брати участь у забезпеченні правопорядку та безпеки під час проведення матчів 29-го туру чемпіонату «FAVBET Ліга 1» сезону 2013-2014 років, запланованих календарем змагань саме на 25 травня 2014 року.

У зв′язку з цим проведено опитування Ради першої ліги ПФЛ, за результатами якого Центральна Рада постановила провести матчі 29-го туру чемпіонату «FAVBET Ліга 1» сезону 2013-2014 років 22 травня 2014 року. Матчі 30-го туру чемпіонату «FAVBET Ліга 1» сезону 2013-2014 років відбудуться 31 травня 2014 року.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров