Анатолій Куцев: "Команда грає так, як їй дозволяє суперник"

Анатолій Куцев: "Команда грає так, як їй дозволяє суперник"

147
Анатолій Куцев: "Команда грає так, як їй дозволяє суперник"
Фото - ffu.org.ua

9 квітня національна жіноча збірна України проведе свій наступний поєдинок відбору ЧС-2015 проти збірної Уельсу. За п’ять днів до цієї гри наша команда зібралась у Києві на навчально-тренувальний збір. Прес-служба ФФУ поспілкувалась із головним тренером української збірної Анатолієм Куцевим.

- Анатоліє Миколайовичу, охарактеризуйте майбутнього суперника нашої команди − збірну Уельсу.

- Відверто кажучи, я бачив цю команду вживу у матчі проти Чорногорії і дівчатам відразу сказав, що за перше місце будуть боротися три команди − Україна, Англія і як раз Уельс. Це добре збалансована команда, без слабких місць, доволі швидкісна. Вони грають майже одним і тим же складом вже протягом чотирьох років. Окремо хочеться виділити гравця опорної зони Фішлок, яка, до речі є капітаном команди.

- Статистика на сайті УЄФА стверджує, що збірна Уельсу за 4 поєдинки відбору нанесла по воротах суперників більше 70 ударів, а з них у ствір − більше 30. Що можете сказати з цього приводу?

- Ми, звичайно, будемо розбирати гру нашого майбутнього суперника і вкажемо нашій захисній ланці на це. Але я можу сказати, що команда грає так, як їй дозволяє суперник. Тому ми зробимо все, щоб збірна Уельсу менше била по нашим воротам.

- Як відомо, матч проти збірної Білорусі було перенесено на серпень. Чи вплине це на готовність нашої команди до гри проти Уельсу?

- В будь-якій ситуації можна знайти свої плюси і мінуси. Зіграти два матчі підряд складно фізично і психологічно, тому тут ми матимемо невелику перевагу. Проте, збірна Уельсу отримає необхідну ігрову практику і це буде для них плюсом. Але давайте підрахує всі плюси і мінуси вже після гри 9 квітня.

- Цього разу у списку гравців відсутня Дарія Воронцова. Сталося щось серйозне?

- Дарія, нажаль, отримала важку травму коліна і в цьому році вона, скоріш за все, нам не допоможе. Скоро на неї чекає операція і хочеться побажати їй швидше відновитися.

- Жіноча збірна України віком до 19 років гратиме в еліт-раунді ЧЄ-2014. Слідкуєте за виступами «молодіжки»?

- Звичайно. Хочу привітати команду зі срібними нагородами на «Кубанській весні-2014». Це серйозний турнір і двічі поспіль вибороти друге місце на таких змаганнях досить важко. Перед еліт-раундом дуже добре, що збірна провела достатню кількість матчів. Але психологічно це буде інший турнір, не товариський, і тому дівчатам неохідно буде перелаштуватися.

- Хтось із команди WU-19 може потрапити до національної збірної?

- Можу назвати Тетяну Козиренко, яка викликалась для участі в зборах перед матчем проти Чорногорії. Якщо Тетяна продовжить виступати на тому ж рівні, вона обов’язково гратиме в національній команді. І можу сказати, що завжди на зв’язку зі старшим тренером «молодіжки» Наталією Зінченко, тому в курсі всіх справ.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров