Кака для "Динамо" та абетка для Алієва
^

Кака для "Динамо" та абетка для Алієва

585
Кака для "Динамо" та абетка для Алієва
Фото - voon.ru

Телефонні хулігани давно стали проблемою. Багатьом здається, що це весело — пожартувати над людиною, яка тебе не бачить. Але зараз, коли мобільний зв’язок став швидким і доступним, телефонних хуліганів, або, як вони себе йменують, пранкери (від англійського prank — «витівка»), стає все більше.

Дзвінок, адресований Андрію Бібі, застав тренера-селекціонера київського «Динамо» дорогою на гру столичних із «Бордо». Співрозмовник представився Олексієм Баженовим, футбольним агентом із Москви, що має для нього цікаву пропозицію з приводу… Оскара Кардосо, нападника португальської «Бенфіки». Звісно ж, Андрій Андрійович одразу не здогадався, що став черговою жертвою пранка на ім’я Вован222, тим самим поповнивши список тих, хто потрапив на гачок злісного жартівника. І розмова зав’язалася. «Ще є цікава пропозиція щодо Кака з мадридського «Реала», — продовжував додзвонювач. Андрій Біба не знайшовся з відповіддю, зауваживши, що «Динамо» потребує нападника, тому домовилися вийти на зв’язок кількома днями пізніше.

Тут уже можна було б і зрозуміти, що над тобою знущаються: під час наступного планового дзвінка екс-футболіст не зауважив, що голос співрозмовника не змінився, на відміну від його імені. «Це — Сергій Поздняков, агент із Москви, — представився пранк. — До мене Олександр Алієв звернувся, він з вами не говорив? На носі об’єднаний чемпіонат СНД, Сашко каже, що дуже хоче в «Локомотив» перейти, адже Блохін його не любить». — «Ну, так, а хто любить Алієва? — перепитує Андрій Андрійович. — Він сам себе, напевне, не любить. Із приводу чемпіонату — це вилами по воді писано. Ніхто не розуміє, якими продажними будуть ігри, судді, оскільки грошей повно в усіх. Можливо, чемпіонат розпочнеться у 2014–2015 роках, не раніше. У нас поки до цього негативно ставляться, адже забагато нестиковок, зокрема відсутність ліміту на легіонерів. Уесь український футбол загине».

Після цього, за допомогою мобільних технологій, пранк з’єднав Алієва з Андрієм Бібою. Жоден із учасників розіграшу до такого розвитку подій готовим не був, тому, так і не зрозумівши, хто кому телефонував, футболіст й тренер розпрощалися. До слова, анонімні дзвінки, які пранкери вважають жартом, згідно зі статтею 296 Кримінального кодексу України, кваліфікуються як хуліганство. А хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, карається штрафом од п’ятсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або ареш­том на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років. Отож, здається, на жартівника мало би чекати справедливе покарання, особливо за наступну розмову з Олександром Алієвим.

«Я тобі голову відірву, давай зустрінемося», — Сашко не надто зрадів жартам пранка, адже останній не шкодував слів на образи футболіста: заявляв і про нетрадиційність Алієва, і про його безграмотність. Пранк запропонував подарувати динамівцю абетку, на що Сашко відреагував нескінченним потоком лайки. Це й не дивно, зважаючи на запальний характер півзахисника та надзвичайну зухвалість телефонного злочинця.
Пранк, до речі, телефонував Анд­рію Бібі ще двічі: спочатку представившись самим Алієвим, удруге, коли відкрив усі карти про сутність розіграшу. Але Біба, попри це, продовжив культурно спілкуватися з ним на тему Алієва, Мілевського та їхніх кризових ситуацій у футболі.

Андрій Біба та Сашко Алієв — не перші, хто стали жертвами телефонних розіграшів нахабного пранка. Свого часу на його гачок потрапляли й політичні діячі, й зірки шоу-бізнесу. «Розводити» представників футбольного світу Вован222 також полюбляє: згадаємо розіграш Мілевського, після якого той геть утратив довіру Олега Блохіна, а також російського коментатора Василя Уткіна, ще — Віталія Мутка, Олександра Бубнова та багатьох інших. Зрештою, кожен може стати його наступною жертвою. На жаль, пранкера девіз — розкривати істинні обличчя — хоч іноді й спрацьовує, та в більшості випадків призводить до сумних наслідків.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме