Олег Федорчук: "Свого часу Бернд Шустер відмовився грати за збірну Німеччини"

Олег Федорчук: "Свого часу Бернд Шустер відмовився грати за збірну Німеччини"

118
Олег Федорчук: "Свого часу Бернд Шустер відмовився грати за збірну Німеччини"
Фото - goodvin.info

Екс-наставник сімферопольської "Таврії" Олег Федорчук про відсутність в збірній Ярослава Ракицького.

"Дуже хочеться сподіватися, що чергова неявка Ракицького - просто збіг, - говорить Олег Вікторович. - Ми можемо лише оперувати наявною інформацією: людина захворіла серйозною хворобою і керівництво вжило заходів, щоб не заразилися інші. Але тенденція погана. Я добре пам'ятаю, як колись Блохін навів порядок в збірній, відрахувавши з команди цілком пристойних Зараклюку і Чечера за запізнення на збір. Ті, як наслідок, не поїхали на чемпіонат світу. Тренерському штабу потрібно добре розібратися в ситуації і якщо є хоч найменша підозра на те, що гравець просто "косить", відреагувати найжорсткішим чином. Тим більше, що це перша гра і, по суті, генеральна репетиція перед Польщею".

"Свого часу гравець "Барселони" Бернд Шустер в розквіті сил відмовився грати за збірну Німеччини. Це вибір кожного і нічого негожого, якщо все офіційно оформлено. Повторюся, якщо тренерський штаб до кінця не розбереться, що до чого і не налагодить дисципліну, проблеми будуть виникати регулярно, гравців, які можуть поводитися подібним чином, у збірній вистачає", - впевнений Федорчук.
На його думку, в майбутньому поєдинку гравця є, кому замінити.

"Гравця оборони набагато простіше замінити, ніж гравця атаки. Той самий Богданов може зіграти в центрі оборони, Тимощук в захисті непогано виглядав. Вважаю, що повинен бути відсотків на 80 той склад, який вийде проти поляків. У Варшаві буде ключова гра, якщо втратимо очки, про чемпіонат світу можна буде вже взагалі не мріяти. Тренерському штабу нічого не залишається, як експериментувати, але подумки все одно він буде тримати пару Ракицький - Хачеріді, вона на сьогодні найкраща", - впевнений Олег Федорчук.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме:3
 • Що за гравець був "Зараклюка"?

  0+ 0- 0
  +-
  Шнапс
 • яке запізнення??? пацани поїхали в сталіцу тарчати, а не грати за націоналку...

  закарлюка сам визнав. що був тоді неправий...

  0+ 0- 0
  +-
  Romarinho
 • В принципе, ничего страшного: если Ярик склонен к травмам, не надо человека приглашать в СБУ и подвергать его дополнительным нагрузкам! Так мы сохраним карьеру игроку, с одной стороны, и Блохина перестанет мучать бессоница накануне ответственных матчей. По-моему, нормально решение вопроса:)

  0+ 0- 0
  +-
  Joyce
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Букмекер месяца
  Рейтинг Букмекеров