Главная Украинские Общие новости Віталій Годулян кращий гравець турніру арбітрів
^

Віталій Годулян кращий гравець турніру арбітрів

675
Віталій Годулян кращий гравець турніру арбітрів
Фото - odessa-sport.info

У середу, 4-го грудня, у Києві пройшов 19-й турнір з міні-футболу серед арбітрів регіональних федерацій футболу пам’яті арбітра ФІФА Миколи Балакіна. Річ йде про щорічний турнір серед представників футбольної Феміди, який проводиться під егідою Федерації футболу України.

У турнірі взяли участь 13 команд Комітетів арбітрів регіональних федерацій − Івано-Франківськ, Чернівці, Харків, Київ, Київська область, Суми, Львів, Кіровоград, Одеса/АР Крим, Чернігів/Черкаси, Донецьк, Дніпропетровськ, а також Вінниця/Житомир.

Згідно з регламентом, учасників жеребкуванням розподілили у 4 групи − 3 групи по 3 команди, і ще одна група − 4 команди. Арбітри змагалися між собою на майданчику ЦСК ЗСУ у матчах по два тайми тривалістю по 10 хвилин. Переможці групових турнірів отримували путівку до півфіналів, а закінчувалися змагання матчем за третє місце та фіналом.

Таким чином, після запеклих баталій у груповій стадії до півфіналів пробилися команди Києва, Одеси, Харкова та Донецька. У першому півфіналі донецькі арбітри перемогли харківських з рахунком 4:2, а в іншому протистоянні Київ у надважкій грі переграв Одесу з рахунком 2:1. Бронзовим призером стала команда Харкова, яка у матчі за третє місце виграла у суперників із Одеси. Перемогу у турнірі здобула команда Донецька, яка у фінальному поєдинку виявилася сильнішою за команду Києва − 3:2.

У підсумку, кращим гравцем турніру було визнано Віталія Годуляна (Одеса), кращим воротарем − Романа Єйдю (Київ), кращим захисником − Олега Муравйова (Донецьк), кращим півзахисником − Олександра Павлінова (Одеса), кращим нападником − Артема Пошелюзного (Донецьк).

Віталій Годулян кращий гравець турніру арбітрів - изображение 1

Віталій Годулян кращий гравець турніру арбітрів - изображение 2

Віталій Годулян кращий гравець турніру арбітрів - изображение 3

Віталій Годулян кращий гравець турніру арбітрів - изображение 4

Оцените
Поделитесь
Источник: ФФУ
Перейти ко всем статьям

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме