Олег Федорчук: "Кривбас" довів, що не все в нас продається"
^

Олег Федорчук: "Кривбас" довів, що не все в нас продається"

39
Олег Федорчук: "Кривбас" довів, що не все в нас продається"
Фото - goodvin.info

Екс-тренер вінницької "Ниви" — про виступ "Кривбасу" в минулому чемпіонаті.

Традиційний аналіз тут кульгатиме, бо передумов для такого виступу не було… Розпочалася першість для криворіжців демаршем наставника: Кварцяний, який готував команду, пішов перед стартом.

Довелося новому тренеру в авральному порядку приступати до роботи: на "морально-вольових" кривбасівців вистачило на стартові тури, після ж виникла яма, що завершилася 11-м передзимовим місцем.

А потім… Таран довів: українські наставники вміють готувати підопічних узимку (бачу в ньому передусім психолога, бо тактичних новинок він не придумував)! Відтак почалася казка: розцвіли окремі гравці (Боровик, Шершун, Лисицький, Дедечко, Бартулович, Самодін, Антонов), виникла надзвичайна серія вдалих матчів, а потім узагалі стався переворот у моїй душі, коли кривбасівці (вкупі з "Арсеналом") вигравали в тих матчах (із "Карпатами", "Говерлою"), де, за вітчизняною традицією, все мало бути навпаки.

У цьому плані останній сезон є революційним: ми ж бо побачили, що в нашому футболі є здорові сили, що не все в нас продається, а теза — "всі однакові в Україні" стосується лише наших політиків…

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме