Мирон Маркевич відвідав дитячий турнір в Івано-Франківську
^

Мирон Маркевич відвідав дитячий турнір в Івано-Франківську

380
Мирон Маркевич відвідав дитячий турнір в Івано-Франківську
Фото - FootBoom.com

Представницький фестиваль дитячого футболу вдруге відбувся в Івано-Франківську. На турнір пам’яті відомого тренера Петра Савчука прибуло 47 команд з восьми областей України (удвічі більше, ніж торік). Близько 800 хлопчаків змагалися у шести вікових групах. Такою масовістю не може похвалитися жоден інший меморіал. Серед почесних гостей цього турніру був наставник харківського «Металіста» Мирон Маркевич. На змагання приїхали вихованці його футбольної школи у Винниках – команда «Рух». А сам маестро привіз у подарунок дітлахам комплекти спортивної форми.

Петро Савчук очолював знамениту команду «Колос» з Бучача на Тернопільщині. У радянські часи вона тричі ставала найсильнішою сільською дружиною СРСР. Серед його вихованців – гравці команд майстрів Роман Шподарунок, Юрій Підпалюк. За ці досягнення вихователь талантів з провінційного містечка був удостоєний звання заслуженого тренера України. До речі, у змаганнях, організованих на честь свого знаменитого дідуся, брав участь його внук Іван, виступали діти відомих футболістів – Олександра Микуляка, Олега Вікарюка.

На цьогорічному турнірі пам’яті Петра Савчука у старшій віковій групі перемогли 13-річні футболісти з чернівецької «Буковини». В інших двох групах на п’єдестал зійшли представники івано-франківської «Ніки», а також ДЮСШ з Городенки, «Прикарпаття» з Івано-Франківська, «Карпат» зі Львова.

За ходом змагань спостерігали син Петра Савчука – Андрій (майстер спорту з боксу, віце-президент Національної асоціації професійного боксу). Він виступив меценатом турніру. Фінансову підтримку змаганням юних футболістів надав також Володимир Чуйко, президент ФК «Юніор» (Івано-Франківськ). До речі, місцеві підприємці пішли назустріч організаторам і зробили суттєві знижки на проживання дітлахів у готелях. У вихідні юні спортсмени мали змогу помилуватися краєвидами Яремчі. Організатори планують зробити ці змагання міжнародними, є домовленість, що наступного сезону на їхній турнір приїдуть юні поляки та білоруси…

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме