Олег Голубєв: "24 тур у першій лізі має відбутися в повному обсязі"

Олег Голубєв: "24 тур у першій лізі має відбутися в повному обсязі"

133
Олег Голубєв: "24 тур у першій лізі має відбутися в повному обсязі"
Фото - Роман Мальчевский, FootBoom.com

Інспектор першої ліги Олег Голубєв — про переноси матчів та проблемні клуби.

— Олеже Віталійовичу, перші два весняних тури відбулися лише частково. Причина тому — погодні умови. Чи варто чекати переносів 24-го ігрового дня?

— Тур має відбутися в пов­ному обсязі, адже переносів не передбачено.

— А чи відомі вже дати, коли відбудуться матчі, яким погода завадила відбутися в установлений термін?

— Щодо деяких поєдинків уже можу надати інформацію. Матчі «Зірка» — «Титан» (22 тур) та «Суми» — «Арсенал» (23 тур) плануємо перенести на 17 квітня, поєдинки 23 туру «Сталь» — «Динамо-2» та «Авангард» — «Миколаїв» мають відбутися 24 квітня…

— З’явилася інформація, що домашній матч п’ятниці проти «Титана» «Динамо-2» проведе на своїй базі в Кончі-Заспі на синтетичному полі…

— Так, ця інформація відповідає дійсності. До того ж, білоцерківський «Арсенал» на базі «Княжа» у Щасливому також гратиме на синтетиці.

— Це не заборонено?

— До прикладу, молодіжний склад київського «Арсеналу» також проводив домашні матчі у Щасливому. Однак білоцерківці та кияни все ж звернулися з проханням до комітету, який займається питаннями стадіонів, і їм було дозволено провести ці поєдинки на полях із синтетичним покриттям як виняток. Ще раз наголошу: захід цей тимчасовий, з поліпшенням погодних умов вони перейдуть на поля з натуральним покриттям.

— То «Арсенал» тепер до кінця сезону переїхав у Щасливе?

— Не до кінця сезону, а тимчасово. Згодом домашні матчі «каноніри» найімовірніше проводитимуть на своєму основному стадіоні «Трудові резерви» у Білій Церкві.

— Перед стартом весняної частини сезону виконавчий директор ПФЛ Сергій Макаров повідомив, що «Арсенал» та «Миколаїв» до змагань були допущені умовно. До 31 березня цим клубам був наданий термін, аби вирішити всі свої проблеми. Відведений час минув, і?..

— Усі розуміють, що проблеми, які у цих ФК, так швидко не вирішуються. Та зауважу, що клуби не сиділи, склавши руки, тож свої проблеми майже вирішили. Водночас було ухвалене рішення піти деяким колективам на поступки. «Миколаїв», до прикладу, отримав від КДК ФФУ дозвіл на відтермінування «дедлайну» до 10 квітня. Тож команди допущені до змагань із правом реєструвати нових гравців. Нині це питання перебуває на контролі відповідних органів ФФУ.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров