Молодіжна жіноча збірна: нічия з Австрією

Молодіжна жіноча збірна: нічия з Австрією

135
Молодіжна жіноча збірна: нічия з Австрією
Фото - ffu.org.ua

Молодіжна жіноча збірна України з нічиєї в матчі проти Австрії розпочала свої виступи у другому кваліфікаційному раунді до ЧЄ-2013 року, що проходить в Шотландії.


В стартовому матчі у групового етапу збірна Данії прогнозовано здобула мінімальну перемогу над командою Шотландії. Наша ж команда розписала мирову з австрійською збірною.


Матч проти збірної Австрії, в якому через дискваліфікацію нашій команді не змогли допомогти провідні гравці − Аліна Шилова та Таміла Хіміч, вийшов досить напруженим. Українки володіли перевагою, про що свідчить і статистика матчу: п`ять ударів по воротам в України проти двох - у збірної Австрії, проте втілити її в забиті голи не змогли. Тож − нульова нічия.


Наступний матч наша збірна проведе 6-го квітня проти Шотландії, в іншому матчі групи зустрінуться команди Австрії та Данії.


Україна-Австрія − 0:0


Україна: Познахірьова, Корсун, Молошик, Козиренко, Томілко, Фурманова, Шпак, Калініна, Кравець, Цибіна (Малахова, 59), Кочнєва.


Австрія: Цинсбергер, Еольд, Хаусбергер, Таботта, Харват, Зохор, Кон, Првулович, Дуйменович (Бауер, 73), Гатя, Штархль (Штокінгер, 46).

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров