Главная Украинские Общие новости Анатолій Коньков: "Є люди, які вже бачать себе у кріслі президента ФФУ і готові на будь-що задля мого усунення"
^

Анатолій Коньков: "Є люди, які вже бачать себе у кріслі президента ФФУ і готові на будь-що задля мого усунення"

571
Анатолій Коньков: "Є люди, які вже бачать себе у кріслі президента ФФУ і готові на будь-що задля мого усунення"
Фото - Виктор Перегняк, специально для FootBoom.com

Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков надав вичерпну інформацію з приводу останніх подій, які відбулися навколо ФФУ, а саме − захоплення озброєними людьми Будинку футболу та організації проведення товариського матчу між збірними України та США.

- Анатоліє Дмитровичу, що відбулося 28 лютого у Будинку футболу, де розташовується Федерація футболу України?

- До нас у Будинок футболу посеред робочого дня увірвалася група з 20-ти людей. Частина їх стояла біля будівлі, а частина прийшла прямо до мене у кабінет. Сказали, що вони є представниками «Правого сектору», і що в мене є півгодини для того, щоб подати у відставку. Інакше підпалять будівлю. Я сказав, що подумаю над їх вимогою, і вони пішли з кабінету. Але я розумів, що «Правий сектор» не буде захоплювати Будинок футболу, вони ж не терористи.

Згодом, дізнавшись про це, до будівлі Федерації футболу України приїхала група швидкого реагування «Київ-центр», які і розставили все на свої місця. Бойовики зізналися, що вони «проплачені» і виконують замовлення. Усі наявні докази були передані до прокуратури. Сподіваюся, що компетентні органи розберуться, і винні будуть покарані згідно чинного законодавства України.

- Як Ви прокоментуєте діалог із головою федерації футболу міста Києва Ігорем Кочетовим? В мережі Інтернет з’явилось Ваше інтерв’ю зі звинуваченнями на його адресу…

- Я нікого не звинувачував і не буду. Я озвучив факти. У четвер пан Кочетов сказав мені, що є дуже важливий привід для розмови. Ми зустрілися, і він сказав, що я маю піти у відставку. За його словами, проти мене виступає якась всеукраїнська спілка вболівальників в особі її голови Олександра Прутенка, і вони ось-ось мають приїхати. Він зазначив, що, мовляв, не треба чинити спротив − про все вже «домовлено» безпосередньо із головою Верховної Ради України Олександром Турчиновим та його заступником Русланом Кошулинським. Я вислухав. Трохи згодом відбулося те, що відбулося.

- Також з’явилася і заява першого віце-президента Федерації футболу України і вашого помічника Анатолія Попова, який стверджує, що це нібито був всього-на-всього невеличкий конфлікт…

- Трохи дивна ситуація. Я не хотів говорити про людей, але деякі речі змушують замислитись. По-перше, прямо перед тим, як відбулась спроба захоплення будівлі, у пана Попова виникла раптова і невідкладна зустріч. Він поїхав з Будинку футболу. Зі своїх джерел мені відомо, що у ЗМІ зараз ведеться цілеспрямована інформаційна кампанія проти мене. Є люди, які вже бачать себе у кріслі президента ФФУ і готові на будь-що задля мого усунення. Називати прізвища наразі я не хочу. Але я вже ініціював внутрішнє розслідування. Поряд зі мною не можуть бути люди, які хочуть жити не заради розвитку українського футболу, а за його кошти.

- Прокоментуйте ситуацію навколо проведення товариського матчу між національними збірними командами України та США. Чому спаринг спочатку було скасовано, а згодом стало відомо, що він все-таки відбудеться?

- У понеділок я висловив свою думку, яка підтримали тренерський штаб і футболісти. Полягала вона в наступному: у час, коли на нашій землі, фактично, розгортаються бойові дії, ми, як громадяни, не маємо права грати у футбол. Ще й на чужій території. Ми повинні бути зі своїми сім’ями в Україні, з народом, який підтримує нас у кожному матчі. Одноголосно пропозицію було підтримано. Я прийшов на один з телеканалів, щоб оголосити це рішення.

Наступного дня мені зателефонував новопризначений міністр молоді і спорту Дмитро Булатов, у нас була довга і предметна розмова. Він сказав, що незважаючи на інтервенцію Росії, нам варто взяти участь у товариському матчі із декількох причин. Перша і головна причина для мене − український народ − вболівальники, які протягом чотирьох останніх місяців не бачили гри улюбленої команди. Тому рішення про відміну матчу зі збірною США було скасовано, і сьогодні ми проведемо цей матч у домовленому місці і у домовлений час.

Я бажаю хлопцям показати ту витримку, яку зараз демонструє весь український народ. Вірю в команду, в головного тренера та в перемогу. Впевнений, що незалежно від результату, хлопці подарують справжні емоції, завдяки яким люди трохи оговтаються від тих страшних подій, які ми разом пережили за останні декілька місяців.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь
Источник: Прес-служба ФФУ

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения