Главная Украинские Общие новости Відбулась атестація делегатів ФФУ на весняну частину сезону 2013/2014
^

Відбулась атестація делегатів ФФУ на весняну частину сезону 2013/2014

531
Відбулась атестація делегатів ФФУ на весняну частину сезону 2013/2014
Фото - ffu.org.ua

У середу, 5-го лютого у Будинку футболу відбулася атестація та навчальний семінар для делегатів Федерації футболу України для проведення Всеукраїнських змагань у весняній частині сезону-2013/14.

На початку зустрічі президент ФФУ Анатолій Коньков привітав всіх учасників заходу і побажав їм успішної атестації. Також Анатолій Дмитрович вказав на зауваження у роботі делегатів під час футбольних матчів першої частини нинішнього сезону і закликав проявляти абсолютну об’єктивність, чесність і професіоналізм при виконанні покладених на них обов’язків, а також докладати усіх зусиль, аби матчі чемпіонату Прем’єр-ліги проходили у належній та притаманній футболу атмосфері.

Після того, як делегати ФФУ відповіли на питання екзаменаційних білетів, атестаційна комісія у складі голови − Олександра Чуваєва, а також Ігоря Гатаулліна, Бориса Воскресенського та Миколи Черниша провела з кожним із них співбесіду. За результатами цих двох етапів буде складений список делегатів, який буде поданий на розгляд та затвердження під час засідання Виконавчого комітету ФФУ.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь
Источник: Прес-служба ФФУ

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения