Главная Украинские Общие новости П’єрлуїджі Колліна відвідав курси арбітрів у Лісабоні
^

П’єрлуїджі Колліна відвідав курси арбітрів у Лісабоні

642
П’єрлуїджі Колліна відвідав курси арбітрів у Лісабоні
Фото - Виктор Перегняк, специально для FootBoom.com

Старший офіцер УЄФА у справах суддівства і куратор системи арбітражу в Україні П'єрлуїджі Колліна відвідав щорічні зимові курси арбітрів УЄФА, які цього тижня проходять у Лісабоні.

Колліна взяв участь у відкритті заходу разом з головою Комітету арбітрів УЄФА Анхелем Марією Вільяром Льоною, привітав арбітрів, які лише нещодавно отримали категорію ФІФА, і закликав їх проявити відповідальність і відданість своїй професії. У своїй презентації Колліна пояснив 44 новачкам міжнародного корпусу вимоги сучасного футболу і обов'язки, виконання яких від них чекає УЄФА під час європейських призначень.

"Це величезне досягнення, з яким я вас вітаю, але майте на увазі, що це тільки перший крок. Мати категорію ФІФА − привілей. І більшість з вас пам'ятає, що ви повинні щось віддати професії та всім новачкам суддівського корпусу, які на вас дивляться. Поведінкою і своїм способом життя ви зобов'язані бути для решти арбітрів прикладом".

Колліна нагадав, що арбітр повинен бути взірцем впевненості у собі, знати свої сильні і слабкі сторони, демонструвати бажання вдосконалюватися і вчитися на своїх помилках, а також проявляти гнучкість, коли це необхідно. Італієць закликав суддів намагатися передбачати розвиток подій і проявляти кмітливість при підготовці до своїх призначень - наприклад, вивчити ігрові моделі команд, на матчі яких належить працювати, ключові розіграші "стандартів" і тактику.

"Довіра до арбітрів - обов'язкова умова, - додав Колліна. - Важливо, щоб арбітри були послідовними і приймали рішення у найнеобхідніших для цього моментах гри. Нехай навіть гравці будуть з ним незгодні чи рішення буде помилковим. Гравці повинні вам довіряти".

Ретельна підготовка стосується і роботи над фізичними кондиціями. Колліна зауважив, що головні зміни на футбольному полі за останні роки стосуються швидкості, і арбітри зобов'язані це враховувати. "Сьогодні арбітри повинні бути атлетами. Необхідно бути на піку форми, щоб зберігати ясний розум навіть в кінцівках матчів", - підкреслив старший офіцер УЄФА у справах арбітражу.

Колліна нагадав, що вірна інтерпретація правил гри залишається ключовим моментом для арбітра. За його словами, головний арбітр і його помічники повинні працювати як єдине ціле. "Командна взаємодія - найважливіше. Значення має робота кожного члена бригади арбітрів. Підтримуйте один одного, допомагайте один одному і пам'ятайте, що ви ніколи не вирішите нічого поодинці" , - підкреслив він.

З вітальним зверненням до арбітрів звернувся і голова Суддівського комітету УЄФА Анхель Марія Вільяр Льона. "Ми хочемо, щоб ви стали арбітрами топ-класу, - сказав він. - Ви теж повинні хотіти цього. Намагайтеся вичавити максимум з цієї можливості. УЄФА вкладає істотні ресурси в суддівство, і вам випало особливе і почесне право бути обраними. Не забувайте, що ви є арбітрами міжнародної категорії, що представляють УЄФА і свої національні асоціації".

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
06 июня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения