Президент ФФУ привітав Григорія Суркіса з Днем народження
^

Президент ФФУ привітав Григорія Суркіса з Днем народження

474
Президент ФФУ привітав Григорія Суркіса з Днем народження
Фото - ffu.org.ua

Прийміть мої найщиріші вітання і найкращі побажання з нагоди Вашого 64-го дня народження.

Користуючись нагодою, хотів би особливо відзначити Ваш значний особистий внесок у розвиток українського футболу. Саме Ваша невтомна праця спочатку на посту президента Професіональної футбольної ліги, а згодом і очільника національної Федерації футболу сприяла відродженню й становленню футболу в загальнодержавному масштабі. Здобуття Україною та Польщею права проведення фінальної частини турніру чемпіонату Європи − Ваш персональний здобуток, що став надбанням всієї країни. А висока оцінка, якою нагородили Україну міжнародні футбольні інстанції, стала справжнім визнанням для нашої держави.

За роки свого правління, Ви здобули беззаперечний авторитет і повагу серед колег і однодумців як мудрий, виважений функціонер та професіонал, що по-справжньому любить футбол і присвячує йому своє життя.

Я переконаний, що Ваше високе сумління і відданість справі, досвід роботи, невичерпна енергія, організаторські здібності та лідерські якості будуть надійним підґрунтям для успішного виконання завдань, спрямованих на подальший розвиток футболу в Україні та за її межами.

В свою чергу в цей святковий день зичу Вам міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту, душевної рівноваги та впевненості в майбутньому.

З повагою,
Президент Федерації футболу України А.Коньков

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме