Главная Украинские Общие новости Дмитро Селюк: "В Україні Арнесену буде втричі складніше"
^

Дмитро Селюк: "В Україні Арнесену буде втричі складніше"

526
Дмитро Селюк: "В Україні Арнесену буде втричі складніше"
Фото - tavriya.eu

Відомий футбольний юрист Дмитро Селюк прокоментував «рокіровку» на посаді спортивного директора харковського «Металіста»:

— Я достеменно не знаю, звільнили Красникова чи перевели на інше місце роботи в клубній структурі (розмова відбулась у п’ятницю. — В. Б.). Тому можу тільки здогадуватися… Вочевидь, якимось чином йому вилізла боком ота справа в Лозаннському суді: вона й досі не закрита, а Женя, наскільки мені відомо, намагається її апелювати. А загалом, вважаю, Красникова відпускати не можна в жодному випадку, бо такого професіонала, спеціаліста в Україні вдень із вогнем не знайдеш. Людей настільки високого калібру відпускати — злочинно!

Хто такий Арнесен? Я знаю його особисто ще з часів роботи останнього в ПСВ. Що можу сказати… У Голландії в нього непогано виходило, проте треба зважати, що часи були інші — як і футбол. Йому пощастило, що він ужився з Хіддінком — звідси, на мою думку, ростуть ноги багатьох речей, як-от подальшої праці Франка в «Челсі»… Треба віддати йому належне: він — грамотна у футболі людина, яка розуміється на тому, що робить. Якщо стисло — толковий спеціаліст. Однак візьмемо час перебування Арнесена в Німеччині: його звідти «пішли», бо він не впорався із завданнями. Гадаю, в Україні Франку буде втричі складніше: у нас специфічний футбол, до якого треба звикнути. Данцеві було би легше адаптуватися, якби він працював у парі з Красниковим — це, як на мене, ідеальне сполучення для «Металіста». Однак харків’яни, мабуть, вирішили інакше. Наголошую: треба було обома руками триматися за Женю, бо без нього Франку доведеться катастрофічно складно.

Чому «Металіст» відмовився від кандидатури Комоллі, якого теж бачили на посаді спортдиректора? Бо італієць — повний нуль!.. Може, вони там прочитали мій коментар про роботу цього «професіонала» (на початку грудня Селюк просто розніс шановного синьйора, змалювавши його як афериста. — В. Б.), перевірили інформацію й ухвалили правильне рішення — тобто відмовилися від ідеї з Комоллі, запросивши, в підсумку, непоганого фахівця.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме