FootBoom ⚽ Украинские Общие новости Дмитро Селюк: "В Україні Арнесену буде втричі складніше"
^

Дмитро Селюк: "В Україні Арнесену буде втричі складніше"

1046
Дмитро Селюк: "В Україні Арнесену буде втричі складніше"
Фото - tavriya.eu

Відомий футбольний юрист Дмитро Селюк прокоментував «рокіровку» на посаді спортивного директора харковського «Металіста»:

— Я достеменно не знаю, звільнили Красникова чи перевели на інше місце роботи в клубній структурі (розмова відбулась у п’ятницю. — В. Б.). Тому можу тільки здогадуватися… Вочевидь, якимось чином йому вилізла боком ота справа в Лозаннському суді: вона й досі не закрита, а Женя, наскільки мені відомо, намагається її апелювати. А загалом, вважаю, Красникова відпускати не можна в жодному випадку, бо такого професіонала, спеціаліста в Україні вдень із вогнем не знайдеш. Людей настільки високого калібру відпускати — злочинно!

Хто такий Арнесен? Я знаю його особисто ще з часів роботи останнього в ПСВ. Що можу сказати… У Голландії в нього непогано виходило, проте треба зважати, що часи були інші — як і футбол. Йому пощастило, що він ужився з Хіддінком — звідси, на мою думку, ростуть ноги багатьох речей, як-от подальшої праці Франка в «Челсі»… Треба віддати йому належне: він — грамотна у футболі людина, яка розуміється на тому, що робить. Якщо стисло — толковий спеціаліст. Однак візьмемо час перебування Арнесена в Німеччині: його звідти «пішли», бо він не впорався із завданнями. Гадаю, в Україні Франку буде втричі складніше: у нас специфічний футбол, до якого треба звикнути. Данцеві було би легше адаптуватися, якби він працював у парі з Красниковим — це, як на мене, ідеальне сполучення для «Металіста». Однак харків’яни, мабуть, вирішили інакше. Наголошую: треба було обома руками триматися за Женю, бо без нього Франку доведеться катастрофічно складно.

Чому «Металіст» відмовився від кандидатури Комоллі, якого теж бачили на посаді спортдиректора? Бо італієць — повний нуль!.. Може, вони там прочитали мій коментар про роботу цього «професіонала» (на початку грудня Селюк просто розніс шановного синьйора, змалювавши його як афериста. — В. Б.), перевірили інформацію й ухвалили правильне рішення — тобто відмовилися від ідеї з Комоллі, запросивши, в підсумку, непоганого фахівця.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения