Главная Украинские Общие новости До Києва приїздить делегація ФІФА
^

До Києва приїздить делегація ФІФА

510
До Києва приїздить делегація ФІФА

У середу, 3-го липня, до Києва з триденним візитом приїздить делегація ФІФА з питань участі Федерації футболу України у програмі ФІФА «PERFORMANCE».

Столицю України відвідають старший менеджер програм ФІФА із розвитку в Європі Єва Паскьє, старший менеджер з питань програми ФІФА «PERFORMANCE» Фредерік Гіємон та консультант програми ФІФА «PERFORMANCE» Деклан Конрой.

Мета візиту делегації ФІФА − зустріч з керівництвом та співробітниками ФФУ з метою проведення аналізу, підтримки та експертної оцінки усіх напрямків функціонування федерації. Після прибуття до Будинку футболу відбудеться зустріч представників Міжнародної федерації футболу з президентом ФФУ Анатолієм Коньковим.

У п’ятницю, 5-го липня, за результатами проведених співбесід, представники ФІФА зустрінуться з керівництвом ФФУ: президентом Анатолієм Коньковим, першими віце-президентами Сергієм Стороженком та Анатолієм Поповим і виконавчим директором Максимом Бондаревим.

Програма ФІФА «PERFORMANCE» є плодом кількох десятиліть накопичення цінного досвіду ФІФА в контексті розвитку футболу на глобальному рівні. Вона була розроблена з урахуванням еволюції гри мільйонів і звернена до специфічних потреб асоціацій-членів ФІФА. Дана програма розроблена для того, щоб дозволити асоціаціям-членам ФІФА використовувати свій максимальний потенціал, підвищувати якість сучасного футболу шляхом надання асоціативним членам першокласної експертизи, рішень і спеціальних послуг.

Оцените
Поделитесь
Источник: Прес-служба ФФУ

Статьи

Все статьи

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения