Коньков знову "проштовхує" необхідне йому рішення

Коньков знову "проштовхує" необхідне йому рішення

135
Коньков знову "проштовхує" необхідне йому рішення

Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков, всупереч логіці та вимозі президента Прем'єр-ліги України, знову проводить засідання виконкому ФФУ у факсовому режимі

Про це Espreso.TV повідомило джерело у ФФУ.

На переконання джерела, черговою «підкилимовою» грою Коньков намагається легалізувати власну фальсифікацію, коли намагався звільнити «незручних» йому працівників власним розпорядженням, а не рішенням Виконкому ФФУ, як того вимагає статут федерації.

Нагадаємо, «віртуальні» виконкоми викликали величезне обурення у колі вболівальників. Насамперед мова йде про останні рішення ФФУ, що стосувалися проведення фіналу Кубка України та заключних турів чемпіонату України без глядачів.

Сьогодні Президент Прем'єр-ліги України Віталій Данілов звернувся до президента ФФУ Анатолія Конькова і запропонував обговорити ситуацію в професійному футболі та актуальні питання діяльності ФФУ на засіданні виконкому Федерації футболу України.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Оставили комментарии на форуме:6
 • От же Коніна.... Млядь. Та і Данілов не краще... Але ж,ніс держить по вітру. Перестроївся. Повія,млядь...

  0+ 0- 0
  +-
  pochti-bashkir
 • А на цьму фото, виглядить як молодий "овощ"....

  0+ 0- 0
  +-
  pochti-bashkir
 • Треба перед ФФУ "Майдан" збирати фанівський за відставку Коня, а прокуратурі розпочати перевірку зловживань керівництва ФФУ, підключити УБЕЗ та КРУ.

  0+ 0- 0
  +-
 • Настав час "проштовхнути" самого Конькова крізь двері Дому футболу!

  0+ 0- 0
  +-
 • Ответ на сообщениеКравченко Георгій -

  Треба перед ФФУ "Майдан" збирати фанівський за відставку Коня, а прокуратурі розпочати перевірку зловживань керівництва ФФУ, підключити УБЕЗ та КРУ.

  Надо его снять сначала,а потом расследовать,иначе он опять мутить будет и овечкой прикидываться,а не КОНЕМ Гнилым !!!!!!

  0+ 0- 0
  +-
  Арена-Днепр
 • Сколько можно репостить с этой помойки - Эспрессо?

  0+ 0- 0
  +-
  Sondfer
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Букмекер месяца
  Рейтинг Букмекеров