Працівників ФФУ захистять від скорочень

Працівників ФФУ захистять від скорочень

87
Працівників ФФУ захистять від скорочень
Фото - football-online.com.ua

У Федерації футболу України черговий скандал. Під скорочення потрапили професіонали, на яких зараз тримається структура організації.

Зазначимо, що Анатолій Коньков ще у своїй передвиборній програмі обіцяв скоротити штат ФФУ. Цікаво, що до приходу Конькова у штаті працювало близько 190 чоловік. Після його "скорочення" там вже було 236 чоловік. Також Анатолій Коньков обіцяв, що він не буде скорочувати професіоналів, які працювали у ФФУ багато років. Президент хотів звільнити людей, які невідомо як потрапили туди. Сьогодні ми бачимо картину, що він звільняє досвідчених людей, які працюють у ФФУ більше 10-ти років. У штаті залишається переважно "команда Конькова". Про це йдеться у відкритому листі співробітників.

Також стало відомо, що президент повинен доповідати Виконкому ФФУ про зміни у штатному розкладі.

Журналісти Еспресо.TV не змогли зв'язатися з Анатолієм Коньковим. Щоб отримати хоч якісь пояснення ми зателефонували першому віце-президенту ФФУ Анатолію Попову, який сказав, що його ніхто не ставив до відома щодо планів по скороченню співробітників. Анатолій Попов дізнався про це з інформації, яка з'явилася в ЗМІ. Також Анатолій Попов додав, що людей треба захистити і вони будуть захищені.

Раніше повідомлялося, що Анатолій Коньков вирішив скоротити 40 працівників ФФУ. У відповідь вони написали листа в УЄФА, ФІФА та Міністерство молоді та спорту.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 2
 • поп і конь - два лаптя пара. Обох тра гнати драпаком з нужника.

  0+ 0- 0
  +-
  А.Олексин
 • Перепостили новость с сайта лживых новостей...

  0+ 0- 0
  +-
  VitoFirst
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров