Сергій Ателькін: "Найбільше в турі вразило суддівство"

Сергій Ателькін: "Найбільше в турі вразило суддівство"

134
Сергій Ателькін: "Найбільше в турі вразило суддівство"
Фото - shakhtar.com

Екс-гравець національної збірної про 22 тур чемпіонату.

— Усі матчі подивився й хоч трохи відпочив перед телевізором… Футбол у нас переходить до своєї завершальної стадії: залишилося, по суті, визначити, хто посяде 2–6 місця, все інше вже відоме. Найбільше в турі вразило суддівство: в Луцьку, де призначили пенальті у ворота «Дніпра», якого не було, й не поставили реальний у протилежні ворота; в Кривому Розі, де в додатковий час футболіст господарів очевидно використав руку у своєму штрафному майданчику; у Львові…

Шокувала також поведінка окремих виконавців, насамперед, звісно, динамівця Хачериді.

Неприємно здивував одверто дворовий футбол у виконанні ледь не половини команд: такі матчі, як «Ворскла» — «Зоря», «Говерла» — «Іллічівець», «Арсенал» — «Таврія»… У такому випадку кажуть, що треба «обійняти й заплакати». А ще ж є запорізький «Металург». Хочу окремо зупинитися на тому, що було у Сімферополі: вважаю, що таким клубам краще не брати участі в чемпіонаті, бо вони, таке в мене враження, грають так, як виходить. В обох ФК, як на мене, погана перспектива, якщо нічого радикально не зміниться. Якщо вони не подолають фінансові проблеми, якщо не змінять підхід до гри… Тут кажуть, що й ті, й ті недостатньо тренувались узимку, тому в них є, грубо кажучи, відмазки, проте за їхніми весняними матчами можу припустити, що вони в принципі ні до чого не готувалися — не потрібен їм цей чемпіонат, і всі їхні «завдання на сезон» — фіктивні… Іще я не розумію, чому цей поєдинок не відбувся за планом, тобто в Києві: наскільки мені відомо, поле стадіону ім. Лобановського було цілком готове.

Як на мене, вважаю за непотрібне якось особ­ливо критикувати «Чорноморець», вживати фрази на кшталт «поставили на місце вискочку». Навпаки: треба порадіти за одеситів, за тренера, який розвивається разом із командою. Вони ж до попереднього туру дев’ять матчів поспіль не програвали!

Та, попри все, налаштований я оптимістично: для мене очевидно, що наш чемпіонат зростає, хоч і повільно. Часто заважає нам неправильна орієнтація — в тому сенсі, що переймати треба все ж західний досвід, а не російський, радянський чи їм подібний. Веду мову про глобальні речі — від підготовки полів і стадіонів до селекції та вибору тренерів…

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 1
 • Як на мене, вважаю за непотрібне якось особ­ливо критикувати «Чорноморець», вживати фрази на кшталт «поставили на місце вискочку». Навпаки: треба порадіти за одеситів, за тренера, який розвивається разом із командою. Вони ж до попереднього туру дев’ять матчів поспіль не програвали!

  ____________-

  Истинно, Сергей

  0+ 0- 0
  +-
  crash
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров