Зірці чернівецької "Буковини" Віктору Мглинцю - 50!
^

Зірці чернівецької "Буковини" Віктору Мглинцю - 50!

442
Зірці чернівецької "Буковини" Віктору Мглинцю - 50!
Фото - afishka.cv.ua

3 січня виповнилося 50 років відомому буковинському футболістові Віктору Мглинцю. Ювіляр дебютував у «Буковині» у сезоні – 81 (10 матчів). У 1984 році Віктор Іванович захищав кольори хмельницького «Поділля», а згодом повернувся у чернівецький колектив.

У сезоні – 85 Віктор Мглинець став кращим бомбардиром «Буковини» та отримав запрошення від команди першої союзної ліги «Металург» (Запоріжжя). У Запоріжжі Мглинець довго не затримався, бо з приїздом у Чернівці наставника Юхима Школьникова, у обласному центрі Буковини взяли курс на створення на створення колективу, який би здобув путівку у першу лігу. Зокрема, у Чернівці повернулися вихованці місцевого футболу. Серед них був і Віктор Мглинець. Впродовж чотирьох сезонів у «Буковині» Віктор Іванович став чемпіоном СРСР (друга ліга, шоста зона) – 88, срібним призером чемпіонату СРСР (друга ліга, шоста зона) – 89, переможець другої ліги (західна перехідна зона) – 90. До речі, у 1990 році Віктор Мглинець був капітаном «Буковини», яка зуміла таки здобути путівку в першу лігу. У першій союзній лізі Віктор Іванович став кращим бомбардиром нашої команди – 11 голів.

Після розпаду союзу Віктор Мглинець пограв у ізраїльському чемпіонаті, а у 1995 році повернувся в «Буковину», якій суттєво допоміг чернівецькій команді здобути срібні нагороди першолігової першості України.

Влітку 1996 року Віктор Мглинець отримав запрошення від команди вищої ліги «Чорноморець» (Одеса), де за два сезони зіграв 63 офіційні матчі (13 голів). Після виступів у «Чорноморці» Віктор Іванович грав лише в одній професійній команді – «Буковина» (Чернівці). Останній офіційний матч за чернівецький колектив Віктор Мглинець провів 28 березня 2004 року. За «Буковину» ювіляр встиг зіграти 395 офіційних матчів (105 голів).

У 2007 – 2009 роках Віктор Мглинець обіймав посаду головного тренера «Буковини». Зараз Віктор Іванович працює з футзальним клубом «Меркурій» (Чернівці), який є одним із кращим у першій вітчизняній лізі.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить