Анатолій Коньков: "Віктор Федорович прекрасно розуміє важливість розвитку футболу в Україні"

Анатолій Коньков: "Віктор Федорович прекрасно розуміє важливість розвитку футболу в Україні"

152
Анатолій Коньков: "Віктор Федорович прекрасно розуміє важливість розвитку футболу в Україні" - изображение 1У вівторок, 2 квітня, Президент України Віктор Янукович зустрівся з президентом Федерації футболу Анатолієм Коньковим. В ході Президент країни та очільник ФФУ обговорили загрозливу тенденцію до звуження потенційних можливостей вітчизняного футболу та його соціальних функцій, яка в останні роки стає все відчутнішою. По завершенні зустрічі Анатолій Дмитрович розповів прес-службі ФФУ деталі розмови.

- Анатолій Дмитрович, як пройшла зустріч?

- В робочому режимі. Обговорили з Віктором Федоровичем створену програму, яка направлена на розвиток футболу в державі. Треба розуміти, що футбол − це не тільки вид спорту, а ще й престиж та здоров’я нації.

- Президент країни підтримав програму?

- Так. Віктор Федорович прекрасно розуміє важливість розвитку футболу в Україні. Сказав, що треба більше уваги приділяти дитячо-юнацькому футболу. Розвитку футболу у регіонах.

- Які основні завдання програми?

- Серед багатьох моментів, виокремив би забезпечення загальноосвітніх та вищих навчальних закладів необхідною кількістю футбольних майданчиків, створення центрів студентського футболу, будівництво стадіонів та реконструкція існуючих. Але це далеко не весь перелік змін, які ми разом хочемо втілити в життя. Якщо коротко, прагнемо не тільки підвищити рівень футболу в країні, а й зробити крок вперед в плані інфраструктури. А держава, на чолі з Президентом, як я вже говорив, буде нашим стратегічним партнером.

- Президент України привітав з перемогами національної збірної?

- Звичайно. Віктор Федорович щиро привітав команду, весь тренерський штаб та всіх, хто доклав зусилля до таких результатів. Але дуже попросив на цьому не зупинятися. В свою чергу, я подякував йому за присутність і підтримку збірної в матчі проти команди Польщі в такий важкий для всіх нас час. Планував Віктор Федорович відвідати і матч проти Молдови, але у зв’язку із важливими справами, йому не вдалося. Втім, у будь-якому Президент передав слова підтримки через мене. Впевнений, що вони теж вплинули на результат у матчі проти Молдови.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 2
 • Глубоко лизнул.

  0+ 0- 0
  +-
  Sem
 • "Обговорили з Віктором Федоровичем створену програму, яка направлена на розвиток футболу в державі" - а де та програма? Можливо, це та, яку написала організація "Price Waterhouse Coopers". Аж на сто тисяч зелених... солідне фінансування... Азаров стільки не дасть...

  "Обговорили з Віктором Федоровичем створену програму, яка направлена на розвиток футболу в державі" - найважливіше було те, що в Одесу не приїхали Президент Молдови Тімофті та Прем'єр Філат. І ні з ким було поручкатися...

  0+ 0- 0
  +-
  А.Олексин
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров