FootBoom ⚽ Украинские Общие новости Ультрас "Динамо" та "Шахтаря" провели матч єдності (+Фото)
^

Ультрас "Динамо" та "Шахтаря" провели матч єдності (+Фото)

920
Ультрас "Динамо" та "Шахтаря" провели матч єдності (+Фото)

2 березня 2014 року, в день, коли повинна була відбутися зустріч динамівців та "гірників" у рамках чемпіонату України, - на смарагдовий газон київської арени вийшли фанати клубів.

Матч єдності був організований загальною громадською ініціативою київських та донецьких ультрас, де Державний концерн «Спортивні арени України» виступив співорганізатором. Підтримав ініціативу таких зустрічей Генеральний директор концерну Сергій Сімак:

- Сьогодні ми провели матч єдності. Це яскравий приклад того, як спорт об'єднує людей. Це - перший матч і крок до об'єднання всіх ультрас України.

Також, ми сподіваємося, що нашу спільну ініціативу підтримають ультрас й інших клубів. І вже зовсім скоро такі ж матчі єдності пройдуть на всіх стадіонах країни. Від імені Державного концерну «Спортивні арени України» скажу, що Арена Львів вже готова провести такий матч.

Крім цього, хочу звернути Вашу увагу, що сьогодні представники ультрас побували в ролі стюардів і відчули всю міру відповідальності і тонкощі роботи при зустрічі відвідувачів стадіону. Тепер, в майбутньому, щиро вірю, що вони будуть ставитися до роботи співробітників стадіону та великим розумінням.

Гостями матчу стали футбольні зірки Олександр Шовковський та Володимир Єзерський, які по закінченню матчу привітали своїх шанувальників.

Сьогодні НСК «Олімпійський» відкрив ворота для всіх поціновувачів футболу, тому жовто-сині трибуни не були порожніми. Фанати футболу з усієї України прийшли підбадьорити гравців ультрас. Перемогу в матчі отримали обидві команди. Гра закінчилась з рахунком 1:1. По закінченню гравці линули до своїх вболівальників з подяками та привітаннями. Свій гол від «синьо-білих» забив Паляк, а від команди ультрас «Шахтар» - Тимченко.

Під час матчу на стадіоні пролунали і козацький марш, і Слава Україні. Зазначимо, що вболівальники однаково підтримували обидві команди, а в кінці разом з гравцями виконали гімн України.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Ультрас "Динамо" та "Шахтаря" провели матч єдності (+Фото) - изображение 1
Ультрас "Динамо" та "Шахтаря" провели матч єдності (+Фото) - изображение 2
Ультрас "Динамо" та "Шахтаря" провели матч єдності (+Фото) - изображение 3

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения