Анатолій Коньков зустрівся з представниками ЮНІСЕФ
^

Анатолій Коньков зустрівся з представниками ЮНІСЕФ

324
Анатолій Коньков зустрівся з представниками ЮНІСЕФ
Фото - ffu.org.ua

У вівторок, 1 квітня, в Будинку футболу відбулась зустріч керівництва ФФУ з представниками Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні щодо співробітництва в реалізації соціальних проектів масового футболу.

Від Федерації на зустрічі були присутні Анатолій Коньков та виконавчий директор Максим Бондарев, а ЮНІСЕФ представляла Юкіе Мокуо − керівник дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Під час зустрічі обговорювались питання активізації та розширення соціальних проектів масового футболу. Нагадаємо, що ЮНІСЕФ проводить всеукраїнський футбольний турнір «Кубок UNICEF» для дітей з соціально незахищених груп, а також співпрацює з ФФУ у питаннях участі дітей з обмеженими можливостями в церемоніях виходу національних збірних команд в міжнародних матчах.

Особливої уваги представники ЮНІСЕФ приділили пропозиції ФФУ про співробітництво в рамках проекту «Відкриті уроки футболу» - соціальних футбольних фестивалів, а також випуску підручника та комп’ютерної програми зі шкільного футболу.

Також, учасники домовилися про підписання «Меморандуму про взаєморозуміння» між ФФУ та ЮНІСЕФ напередодні Дня захисту дітей.

Анатолій Коньков зустрівся з представниками ЮНІСЕФ - изображение 1
Анатолій Коньков зустрівся з представниками ЮНІСЕФ - изображение 2
Анатолій Коньков зустрівся з представниками ЮНІСЕФ - изображение 3

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме