Підсумки підготовки українських арбітрів у Туреччині

Підсумки підготовки українських арбітрів у Туреччині

135
Підсумки підготовки українських арбітрів у Туреччині
Фото - referee.ffu.org.ua

У вівторок, 26 лютого, завершилися щорічні зимові збори українських арбітрів. Цього року, як і завжди, арбітри та асистенти «Прем’єр−ліги», а також деякі молоді арбітри Першої та Другої ліги, провели 11 днів у м. Белек (Туреччина) задля досягнення якомога найкращого рівня підготовки до початку відновлення другої частини чемпіонату.

Два щоденних тренування під навантаженням, спрямовані на удосконалення таких якостей, як сила та витривалість швидкості, а також два Тести на максимальну витривалість «Йо-йо», засвідчили про значне покращення показників у порівнянні із минулим роком. Програма з теоретичної підготовки складалась з понад 30 годин занять в аудиторії. Ця робота була виконана під пильним наглядом Куратора П’єрлуїджі Колліни та Голови КА ФФУ, Василя Мельничука, які разом із Лучано Лучі координували роботу інших інструкторів з теоретичної підготовки та членів Комітету Арбітрів ФФУ. Дуже ретельно були проаналізовані основні положення Правил Гри, особливо інтерпретація, що надається ФІФА та УЄФА зокрема із таких тем, як очевидна можливість забити гол, серйозне порушення Правил Гри, гра рукою.

Також увагу було приділено асистентами, котрі взяли участь в роботі за програмою, складеною інструктором ФІФА Джованні Стеванато. Було переглянуто понад сто кліпів українського чемпіонату.

Зрештою, великий об’єм уваги було надано підготовці до новації, яка набере чинності починаючи з 19-ого туру чемпіонату «Прем’єр-ліги». З моменту відновлення останнього, так само як і в Лізі Чемпіонів, в матчах «Прем’єр-ліги» будуть застосовуватись Додаткові Асистенти Арбітра. Задля набуття досвіду та з метою якомога найкращого виконання нових важливих обов’язків, які покладатимуться на арбітрів, останні під час проведення товариських матчів в Туреччині мінялись функціями у перерві − один тайм вони проводили в якості головного арбітра, другий в якості одного з Додаткових Асистентів Арбітра.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 2
 • рознарядку від Даміра отримали?

  0+ 0- 0
  +-
  dima24
 • Нагулялись в Турции, отдохнули, попили водочки)) Теперь домой - судить)) Главное, чтоб ошибок поменьше было))

  0+ 0- 0
  +-
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров